Home Женское здоровья Чим ширше стегна у жінки, тим спекотніша вона в ліжку!
Чим ширше стегна у жінки, тим спекотніша вона в ліжку!
29.04.2014 14:11

Фігура жінки говорить багато про що, в тому числі і про такі речі, як сексуальна активність. Учені запевняють, що сексуальний темперамент прекрасної статі, можна чудово розпізнати по ширині стегон жінок.
Дослідники проаналізували показники 148 жінок у віці 18-26 років. Респонденток розділили на три групи залежно від параметрів округлості їх стегон. Потім дівчата проходили тест, в якому вказували вік втрати невинності, кількість сексуальних партнерів і інформацію про любовні стосунки, які мали для них велике значення.
Таким чином вчені встановили, що стегна жінки пов'язані з її особистим життям. Чим ширше стегна, тим легковажніша їх власниця. Вчені навіть встигли знайти цьому просте пояснення. Фахівці кажуть, що така сексуальна позиція споконвічно закладена природою в жінці. Широкі берда свідчать про гарну здатності до дітородіння, тому такі фігури на підсвідомому рівні більше подобаються чоловікам. Так ці жінки є більш затребуваними в сексуальному плані, а тому й більш темпераментними і активними.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»