Home Женские хитрости Секрети спокушання, які повинна знати кожна жінка
Секрети спокушання, які повинна знати кожна жінка
18.01.2014 15:00

Слово «спокуса» має бути синонімом кожної жінки. Всі дівчата повинні розуміти, як саме і чим вони можуть спокусити чоловіка, адже це закладено в них природою. У кожної жінки повинні бути свої унікальні виверти, які вона може знайти в процесі самопізнання. А почати роботу над майстерністю спокуси можна з таких речей. Не треба будувати з себе занадто самодостатню особу. Ви можете бути професіоналом на роботі, але от в житті чоловіки біля себе хочуть бачити жінок, а не конкурентів.
Не плутайте те, хто яку роль грає. Чоловік - це мисливець. Навіть якщо ви зловили його, і полюєте за ним, то повинні це обставляти так, щоб подібні думки ніколи не закралися в його голові.
Багато посміхайтеся і будьте відкритою для спілкування. Людяність, чуйність, добродушність, жіночу наївність ще ніхто не відміняв.
Слідкуйте за собою і будьте доглянутою. Чоловік повинен хотіти доторкнутися до вас, обійняти, погладити. Поруч з вами у нього має складатися враження, що він перебуває з кращою жінкою. Для цього вміло наносьте макіяж, а не бойову розмальовку, адже чоловіки цінують природність. Виберіть свій аромат. Ви повинні асоціюватися з ним у чоловіка. В одязі віддавайте перевагу легким натякам на сексуальність, залишайте чоловікові місце для фантазії.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости