Home Женские хитрости Які панчохи чоловіки вважають найбільш сексуальними?
Які панчохи чоловіки вважають найбільш сексуальними?
16.01.2014 18:56

Всі чоловіки, коли розглядають жінку, спочатку дивляться на її груди, а потім на ноги. Так давайте одягнемо ваші ніжки так, щоб їх сексуальність запаморочила голову вашому чоловікові.
Перше, що визначає сексуальність панчіх - це їх колір. Самими несексуальними чоловіки знаходять панчохи бежевого кольору. Але якщо вам під сукню підходять тільки такі, то підберіть пару, яка має свою родзинку, наприклад, мереживні бантики червоного кольору або щось в цьому роді.
Дуже добре чорні панчохи, вони роблять вас стрункою і подовжують ноги. Взагалі вони будуть безпрограшним варіантом для будь-якої ситуації.
Якщо ви хочете ще й здивувати чоловіка, то вам знадобляться панчохи червоного або синього кольору. Але це приваблює не всіх чоловіків, оскільки складає двояке враження.
Малюнок на панчохах - це теж потужний удар по психіці чоловіка. Якщо на зухвалі малюнки ви не погодитеся, то панчохи в сіточку також відмінно підійдуть.
Приємним сюрпризом чоловіки також знаходять візерунки на панчохах біля гумки.
Ну і звичайно «контрольним пострілом в голову» чоловікові стануть панчохи з поясом. Спробуйте взяти чорні панчохи і червоний пояс і побачите який ефект роблять подібні аксесуари.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости