Home Женские хитрости Як збільшити очі?
Як збільшити очі?
13.01.2014 19:25

Мало яка жінка сьогодні не використовує макіяж. За допомогою макіяжу можна не тільки підкреслити жіночу красу, але і приховати якісь недоліки. Багато жінок експериментують з макіяжем, щоб зрозуміти, як збільшити очі з його допомогою. У цій статті ми розкриємо вам секрети професійних візажистів і ви зможете самі зробити макіяж збільшує очі. Перший секрет - це використовувати білий олівець для очей. Прорисовуючи ним водну лінію на віях ви зможете домогтися бажаного ефекту. Для щоденного макіяжу можете вибрати ніжно рожевий олівець.
Щоб збільшити очі за допомогою макіяжу, необхідно спочатку подбає про шкіру навколо очей. Для початку візьміть собі за правило постійно використовувати крем для шкіри навколо очей, а також рожево-помаранчеві коректори, які приховують темні кола під очима.
Щоб «відкрити погляд» більше, користуйтеся щипцями для завивки вій. Цей старий трюк залишається актуальним у вирішенні питання як збільшити очі.
Наносьте на вії два шари туші. Якщо ви не робите так тому, що боїтеся бути схожою на ляльку або мати злиплі вії, то після використання туші користуйтеся спеціальною щіточкою, щоб розчісувати вії.
Можна збільшити очі за допомогою макіяжу тінями. Якими б палітрами тіней ви не користувалися, на складку століття наносите темні тони, а на центр світлі.
Макіяж збільшує очі не буде повним, якщо ви не доглядаєте за бровами. Брови красивої і правильної форми підкреслюють ваше обличчя і відволікають погляд від очей.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости