Home Женские хитрости Влаштуйте СПА - салон у себе вдома
Влаштуйте СПА - салон у себе вдома
09.01.2014 12:06

Похід в СПА - салон вимагає крім грошових коштів ще й час, якого так катастрофічно не вистачає. Але, як кажуть, було б бажання, а решта додасться. Якщо ви хочете релаксу, то його можна влаштувати удома. Хай це не буде еквівалентна заміна СПА - салону, але все одно приємно.
Перше, що вам знадобиться - це масла. Спеціальні продукти для ванн вже за одну процедуру зроблять вашу шкіру більш ніжною і бархатистою, а ніжний і улюблений аромат допоможе налаштуватися на позитивні емоції. Запасіться також маслом для шкіри, що призначене для використання після водних процедур, так ви закріпите отриманий ефект.
Розслаблююча терапія включає в себе ароматерапію з використанням свічок. Саме ароматизовані свічки створюють атмосферу затишку і допомагають забути про суєту. Запалювати свічки необхідно за кілька хвилин до того, коли ви збираєтеся прийняти ванну, щоб огорнути кімнату чарівним запахом.
Лосьйони і скраби для тіла - це ще два продукти із серії «musthave » у вашому домашньому СПА - салоні. Скраб для тіла відлущує ороговілі частинки шкіри, повертає пружність, і в процесі використання з масажною щіткою дарує приємні відчуття. А лосьйон для тіла підійде на той випадок, коли ви не хочете або не встигаєте використовувати масло.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости