Home Женские хитрости Красиві локони праскою: секрет стилістів
Красиві локони праскою: секрет стилістів
29.12.2013 14:24

Модні локони сьогодні роблять вже не за допомогою бігудей або плойок, а з використанням прасування для волосся. Виглядає така зачіска дуже красиво, а локони виходять більш натуральними. Завити локони праскою дуже просто і зручно, головне знати техніку. Якщо ви надумали на Новий рік мати саме таку зачіску, то ми поділимося секретом як зробити локони праскою.
Технологія зачіски досить нескладна і не вимагає ніяких додаткових умов або витрат. Вам потрібен лише плоска праска для вирівнювання волосся, яка має регулятор температури і засіб термозахисту для волосся. Температуру для прасування виставляємо відповідно типу і стану вашого волосся:
• 110 градусів - для тонкого волосся;
• 160 градусів - для нормального волосся;
• 170 градусів - для жорсткого волосся.
Як ви вже здогадалися, перед тим як робити локони праскою, нанесіть по всій довжині волосся засіб термозахисту. Тепер будемо по черзі знизу голови відокремлювати прядки волосся, щоб формувати локони за допомогою прасування.
Пасмо волосся необхідно затиснути між пластинами прасування на відстані 5 см від коріння, обернути її навколо прасування один раз і потім знову затиснути. Можете розгорнути праску на 180 градусів навколо його окружності і потім повільно проводити ним вниз вздовж локона.
Є ще один спосіб як зробити локони праскою. Для цього накрутіть пасмо волосся на палець і акуратно, знімаючи з пальця моток, помістіть його між пластинами прасування. А можете закріпити волосся в прасуванні і протягувати його по довжині локона, злегка загортаючи вниз, неначе підкручуючи.
Щоб не спалити волосся, не затримуйте праску на одному місці довше 5 секунд.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости