Home Женские хитрости Готуємо чоботи до зими або як не впасти на льоду
Готуємо чоботи до зими або як не впасти на льоду
23.12.2013 20:31

Зима - це крім холоду і морозу ще й ожеледь, яка завдає чимало незручностей жінкам. Балансувати на слизьких дорогах завжди непросто, особливо на підборах. Поламати ноги і руки - це не райдужна перспектива. Тому варто подбати про свою безпеку на льоду.
Отже, є варіанти, які допомагають зробити ваше взуття трохи стійкіше. Самий простий і швидкий спосіб зробити взуття більш стійким - це наклеїти на підошву лейкопластир. Заклеювати всю підошву немає необхідності. Наклейте невеликі шматочки пластиру на область під пальцями і де знаходиться п'ята. Можете зафарбувати пластир маркером відповідно до підошви кольору.
Ще один елементарний спосіб - це натерти підошву сирою картоплею. Якщо використовувати продукт вам шкода, скористайтеся побутовими предметами. Нанесіть на підошву клей момент і присипте його піском.
Досвідчені в цій справі люди кажуть, що найкраще приклеювати до підошви наждачний папір.
Підошва зимового взуття повинна бути розпушеною. Якщо ж ви купили модельну пару взуття з гладкою підошвою, то все ж рекомендуємо вам трохи її зіпсувати. Можете використовувати для цього тертку або звичайний цвях.
До речі якщо ви не хочете робити що-небудь самостійно, то можете скористатися послугами майстерень з ремонту взуття.
Також важливо правильно ходити по льоду: неспішно, дрібними кроками і вийнявши руки з кишень.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости