Home Женские хитрости Як визначити, зрозуміти чи подобаєшся ти хлопцю? Як дізнатися? Ознаки, що ти подобаєшся хлопцю.
Як визначити, зрозуміти чи подобаєшся ти хлопцю? Як дізнатися? Ознаки, що ти подобаєшся хлопцю.
28.11.2014 22:11

Не можна бути ні в чому упевненим на 100вот тільки якщо в деяких питаннях нас це не сильно хвилює, то непоінформованість в інших може довести до легкого божевілля, особливо це стосується прекрасної половини людства. Навіть найкрасивіша дівчина не буває на все сто упевнена, що справила незабутнє враження на чоловіче оточення. Що вже говорити про це простим таким, що не особливо відрізняється зовнішніми даними молодим особам!

А так само хочеться дізнатися, зрозуміти, визначити! - чи подобаєшся ти хлопцю, тому, хто вкрав ваш спокій і сон або ж ви зовсім не його смаку. Спочатку думка про те, що ви можете бути для нього непривабливі, просто женеться геть. Але з часом невідання так сильно терзає ваш розум, що ви готові на все що завгодно, аби лише нарешті визначитися в цьому питанні. Але ось про те, щоб підійти і поцікавитися безпосередньо у першоджерела, навіть і мови бути не може.

До того ж жодна розсудлива людина не стане відразу відкрити признаватися у своїй симпатії до дівчини.

По суті чоловіки ще більше жінок бояться отримати відмову або бути висміяними, тому до останнього наполегливо тримаються позиції холоднокровного дружнього нейтралітету у кращому разі. Проте за безліч віків жінки навчилися відмінно орієнтуватися у цьому світі стосунків. Чоловіки в цьому випадку говорять про сильно розвинену інтуїцію, може бути це в чомусь і так, але більше грає роль спостережливість слабкої статі. І потім, проаналізувавши ряд найдрібніших подробиць вони роблять висновок про те, як поводитися з "відстороненою" молодою людиною.

Розуміти те, про що не говорять, дізнатися, зрозуміти і визначити, - це ціле мистецтво, яке може бути проте в принципі бути освоєно практично кожним. І відточується воно саме з досвідом. Тільки з часом наївні "чайники-користувачі" стають справжніми "хакерами", здатними без зусиль відразу ж розкусити найскладнішу схему. Декілька нехитрих премудрощів можете почерпнути з цієї статті.

Як дізнатися, визначити і зрозуміти - чи подобаєшся ти хлопцю? - Ознаки того, що ти подобаєшся хлопцю. - Премудрощі психології.

Як дізнатися, що дівчина подобається хлопцю? - Премудрість перша : проаналізуйте своє оточення. Якщо об'єкт, що цікавить вас, знаходиться постійно поблизу вас, навіть за умови відсутності спроб піти з вами на зближення, то це говорить про те, що по-перше, йому приємно знаходитися у вашому суспільстві. При цьому придивитеся до того, що говорить його тіло. Насправді існує ціла наука читання по особах і рухах тіла. Обдурити тих, хто нею володіє, практично неможливий.

Ось деякі "цитати" чоловічого зацікавленого тіла.

Його корпус практично завжди повернений у вашому напрямі(деякі фахівці орієнтуються так само по шкарпетках взуття), нехай навіть в підлогу обороту. Це ж торкається долонь рук. якщо вони розслаблені і повернені трохи тильною стороною вгору по відношенню до вас.

При вашій появі він починає поправляти волосся або одяг(приміром, сорочку, краватку або ін.) або просто теребити гудзички на одязі, крутити в руках дрібні предмети. Це свого роду сигнал про внутрішнє хвилювання і збудження.

Він намагається при кожній слушній нагоді доторкнутися до вас, зраджуючи що-небудь або приносячи вам. До речі, дослідники визначили "безпечну" і "близьку" зону спілкування або фізичного контакту. До першої відноситься область до одного метра, а все що менше - вже сигналізує про тягу до вас. Звичайно ж коштує все розглядати не чисто буквально. Адже може бути і так, що він просто вимушений знаходитися у вашій близи(приміром, ви просто сидите поруч за робочим столом).

Об'єкт, що цікавить вас, безперечно "стріляє вам очима", а саме довго під час розмови дивиться прямо на вас, при цьому його погляд як би блукає по вашому обличчю, а не зупиняється в області перенісся(тоді це говорить тільки про діловий контакт).

Його спокійне обличчя міняється в кольорі, червоніє або, навпаки, блідне. Це відбувається часто із-за різкої зміни артеріального тиску і частоти пульсу, що кидає кров в голову або, навпаки, вона "замерзає", а серце буквально завмирає. Звертайте увагу також на те, що міняти колір можуть і окремі частини, приміром тільки вуха або щоки, адже у кожної людини усі процеси проходять індивідуально, іноді зовсім не схоже з тим, як у інших.

Як визначити і зрозуміти - чи подобаєшся ти хлопцю? - Премудрість друга: згадаєте старе добре правило - поступайте з людьми так, як хотіли б, щоб поступали з вами. Трохи перефразувавши фразу виходить: як би ви поступали на його місці, так і він швидше за все робить. Адже, якщо проаналізувати поведінку чоловіка і жінки, то можна легко знайти безліч схожих рис в поведінці по відношенню до об'єкту, що цікавить їх.

Згадайте, як ви самі коли вам хто-небудь подобався робили деякі неумисні дурниці, приміром, дзвонили часто по найпрозаїчніших або іноді зовсім безглуздим питанням, намагалися як можна частіше звертатися за черговою(насправді абсолютно непотрібною) консультацією, кидали потайки скоса на нього зацікавлені погляди, а може бути і проявляли навмисну показну байдужість і холодність.

Цікавий факт, спрадавна люди помітили ще одну особливість людських відносин, що виразилося у вираженні: "хто кого любить, той того і чубит". Тобто в якійсь мірі можливо і дещо агресивне відношення до об'єкту, що цікавить. Це можна помітити навіть в дитсадівському віці. Згадайте, як іноді маленькі хлопчики приносять дівчаткам цукерочки, а іноді, навпаки, прагнуть оттаскать за коси. Проте не слід буквально сприймати все вище сказане.

Якщо молода людина нарочито груба з вами і поведінка його агресивно і розв'язана, то не лелійте себе надією на те, що ви йому насправді цікаві(хіба що як дівчинка для биття). Ні в якому разі не дозволяйте нікому з людей, що оточують вас, будь то чоловік або жінка, нешанобливо без всякої причини відноситися до вас.

Загалом і в цілому, необхідно ретельно розбиратися у кожному окремому випадку індивідуально, оскільки в принципі кожна людина неповторювана і реагує насправді на різні ситуації не обов'язково як загальноприйнято. Адже у кожного свій світогляд, свої правила і установки. Тут були названі деякі узагальнені ознаки, по яких ви в деякій мірі можете зорієнтуватися загалом, але знову таки нагадаю, що багато що залежить від ситуації і людини окремо.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости