Home Женские хитрости Як зробити, щоб хлопець кинув дівчину?
Як зробити, щоб хлопець кинув дівчину?
14.11.2014 19:43

Як красиво, правильно кинути хлопця? Ради і рекомендації дівчині.
Хочеш, щоб хлопець кинув, мрієш про це? Лови ради, які можна випробувати на практиці.
Як зробити правильно і красиво? Шукай привід, щоб посваритися з ним.
Приводи для сварки:

Ти запізнився, на побачення, на цілих п'ять хвилин! Ненавиджу не пунктуальних людей!

Ти написав мені коротеньку эсэмэску! Ти що, не знаєш, що я не терплю прояву лаконічності в стосунках?!

Ти купив мені це морозиво, а я просила інше! Твоя неуважність мене дуже злить!

Ти цілуєшся якось не так! Розучився цілуватися, чи що? Чи, може, інша дівчина цілується краще?

Ти не говориш мені компліменти, яких я гідна! Щось не так з тобою!

Я купила нову сумочку(чи будь-яку іншу річ), а ти навіть не помітив! Ніколи нічого не помічаєш!

Ти, за добу, подзвонив мені всього разок! Тобі, що, насправді, все-рівно, що зі мною, і як я?

Що, так важко було походити, зі мною, по магазинах? Кошмар! Я йду з тобою, куди ти хочеш, а тобі, зі мною, лінь!

Ти постійно сидиш у свого комп'ютера! Він - дорожче, ніж я? Ну, і зустрічайся зі своїм другом! Мене не чіпай!

Ти мені надів! Ти перестав бути цікавим! Мені з тобою стало дуже нудно!

Скажи, що не любиш його. Чи - що розлюбила. Якщо, хлопчина, недурний, - він зрозуміє все, і піде. Звичайно, якщо, в нім, хоч крапелька гордості є присутньою. Він може піти і не відразу, тому що сподіватиметься, що ти переосмислиш все, і повернешся.

Скажи, що ти - лесбіянка. Взагалі, це - дуже крайній варіант. Але, бувають випадки, коли не обійтися, ніяк, без крайнощів. Багато дівчат, які не можуть від хлопця відв'язатися, саме так і говорять. Природно, що, хлопцям, неприємно стає.

Щоб хлопець кинув дівчину - скажи, що у тебе є інший хлопець. Можеш сказати і нетактовно, але не матами. Ті, хто вважає, що правильно матюкатися - вважають даремно. Адже, у будь-якій ситуації, навіть найпедантичнішій, старатися треба залишатися людиною.

Скажи, що ти вагітна від іншого чоловіка. Скажу, тобі, чесно: мала кількість хлопців, дізнавшись про таке, захоче продовжувати стосунки з дівчиною. Навіть якщо люблять її. Але, пам'ятай, що виключення зустрічаються усюди і у всьому.

Скажи, що ти змінила. Правда, не завжди, такі слова, вирішують щось. Зраду, взагалі, можуть і прощати чоловіки, якщо жінку люблять по-справжньому. Так що, і цей варіант, не завжди дарує успішність.

Ігноруй його. Не відповідай на дзвінки і на повідомлення, завзятість, в Інтернеті, зі списків друзів. Не вітайся, якщо перетнешся на вулиці з ним. Коротше, роби все, щоб він зрозумів, що ти не хочеш спілкуватися з ним.

Поговори. Скажи, як є, все. Не ходи, навкруги, а скажи все, і безпосередньо. Розумієш, хлопці, зазвичай, не розуміють(чи дуже погано розуміють) натяки. Так що, у важливій для тебе розмові, уникай, по можливості, натяків.

Піди, від нього, залишаючи записку. І не шкодуй про те, що зробила, якщо хочеш, щоб він кинув тебе. Напиши все, що думаєш, на листочку папірця. Він прочитає, дізнається, що ти не така і хороша, який він рахував тебе. Розчаруй, його, по-полной програмі!

Як зробити, щоб кинув хлопець? - Кинь сама, якщо він не може, або не хоче зробити такого кроку. Кидай, і не чекай, поки він сам зробить це. Яка, в принципі, різниця, якщо ти не хочеш бути з ним. Погодься, що ніякий?

Від'їжджай, мінімум на шість місяців, закордон. Пройде час. Хлопець втомиться чекати тебе, знайде іншу, і вирішить, що кинув тебе. Його дико мучитиме совість, але тобі-то, власне кажучи, немає справи ніякого до совісті його. Твоя мета - "кидок". І вона досягнута.

Все роби наперекір ньому. Він скаже одно - ти роби по-своєму. Можеш і завередувати, коли, цього, ситуація зажадає. Примхливість - це те, що виводить, чоловіка, з себе.

Пофліртуй, з ким-небудь, у нього на очах. Можеш зробити це або з другом, або зі знайомим, або з незнайомцем. Головне - переконливість. Якщо, флірт, буде "запланований" заздалегідь - грай реально. Тобто, так, щоб можна було думати, що ти живеш, а не граєш ролей "флиртовщицы".

Оригінально! Не роби нічого. Просто не езди до нього, роби так, щоб не бачиться з ним. Вибирай місця, де він з'являється украй рідко, або взагалі не з'являється. Більше уникатимеш його - сильніше злитиметься. Ти набриднеш йому, він не витримає, і ви розлучитеся.

Прояви себе не в кращому світлі. У медалі - дві сторони. Та, яка "темна", і потрібна тобі для показу. Покажи, йому, припустимо, шкідливості, егоїзм, жадність, пофігізм(відносно нього).

Скажи йому, що у нього маленький член. Як це зачепить хлопця! Він і сам втече від тебе. Це можна аргументувати і заниженням самооцінки, і тим, що це дуже ображає, і по хворому б'є. Така "заява" - набагато гірше, ніж, якби ти послала його.

Бреши йому. А потім, через пару тижнів, признавайся, що збрехала. Розкажи все в подробицях, щоб зачепити його. Можеш, приміром, сказати, що сидиш в салоні краси, що наводиш марафет на нігтях. Сама ж, у цей момент, махни на дискотеку з подругами і друзями.

Тільки те і роби, що висловлюй, усе погане, що відчуваєш на рахунок його. Кричи на нього, виражайся, вказуй на його недоліки. Відчуваєш, що потрібна різкість - нехай і її в хід.

Імітуй те, що ти почала пити. Нікому, з чоловіків, не припаде до душі така імітація. І, чоловікам, все-рівно, що багато, зараз, що п'ють. Вони в курсі: жінці, потім, важко відучитися від склянки, і від самої такої звички. Якщо любить - намагатиметься, але зрозуміє, що ти все підлаштувала. Швидко зрозуміє.

Здійснюй такі дії, від яких, "страждальник", явно не прийде в повний захват. Дій тільки так, як не сподобається йому. Викликай, у нього, "алергію". По відношенню до себе. Треба домагатися того, щоб, хлопець, відвернувся від тебе(у усіх можливих сенсах).

Не допомагає нічого - просто знайди іншого хлопця, зустрічайся з ним, і ні про що не думай. Те, що він тебе не зміг кинути, означає, що ти, для нього, дуже і дуже дорога. З якогось боку, сонце, ти повинна цінувати це. Мало людей, які, взагалі, випробували справжню і у відповідь любов. Приємно бути виключенням, або одним з них.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости