Home Женские хитрости Чи подобаюся я хлопцю? Як перевірити, чи подобаєшся ти хлопцю? Ознаки.
Чи подобаюся я хлопцю? Як перевірити, чи подобаєшся ти хлопцю? Ознаки.
10.11.2014 18:12

Жіноча цікавість, як говорять чоловіки, практично не знає меж. Так, в якійсь мірі вони праві, ось тільки і самі в цьому питанні не завжди залишаються праведним створенням без гріха за душею. Особливо сильно люди проявляють свою цікавість по відношенню до з'ясування деталей поведінки і моментів приватного життя небайдужих їм осіб, як правило, ці особи представлені протилежною полою.

В принципі, ні у кого не викличе захвату втручання в його особисте життя, будь воно таємним або явним. Проте слід врахувати той факт, що стосунки між сильною і прекрасною половинами людства такі складні і різноманітні, що насправді легко просто заплутатися, а іноді на додаток і "наламати дрів". А щоб цього уникнути, важливо отримати своєчасну корисну інформацію. Так може бути іноді цікавість - це один з елементів захисту, коли щоб уникнути більшого зла прибігають до меншого? Це дуже непросте питання.

Іноді невідання або просто нерозуміння може принести велику шкоду в питаннях взаємовідносин, а може бути навіть завдати психологічної травми одному з учасників. Цього бояться як слабкі жінки, так і начебто безстрашні і міцні духом чоловіки. Найбільше відчуття невпевненості з'являється у тих, хто закоханий, але не упевнене в зацікавленості в нім його обранця.

Чи подобаюся я хлопцю? Як перевірити, дізнатися, чи подобаєшся ти хлопцю?

Про те, як спробувати визначити про розвиток в твою сторону симпатії написані насправді немало статей, дещо можна почерпнути і з численних блогів, що ведуться в "світовій мережі". При цьому може здатися, що в принципі прогрес є, і по ряду показників все сходиться до того, що обрана вашим серцем половинка зацікавилася вами і готова до наступного переходу взаємовідносин. Але в той же час черв'ячок сумніву продовжує гострити вас, підриваючи основи вашої упевненості в собі.

Як упізнати відношення хлопця, що відчуває хлопець до дівчини? - Якщо довго "циклитися" на цих питаннях, то нехитро незабаром дійти до необхідності застосування яких-небудь заспокійливих медичних препаратів. Найсильніше це ударяє саме по прекрасній статі, для якої бути знехтуваною схожий на катастрофу вселенського масштабу, не дивлячись на всілякі аутотренинги.

Проте ж, якщо вас продовжує втрачати неймовірної сили сумнів з приводу випробовуваних відносно вас молодою людиною почуттів, зовсім не варто опускати руки і впадати в колапс. Слідує, навпаки, зібратися і продумати чітку схему можливих "бойових" дій.
За тисячоліття розвитку свого людство призбирало численний досвід з абсолютно різних питань, у тому числі і в плані взаємовідносин. Замисліться тільки, адже подібні до ваших сумніви долали не вас одну, а може бути і самаркандську царицю або знамениту мадам Помпадур.

Якщо підняти древні джерела писемності, не лише староруською, але і у світовому масштабі, і проаналізувати їх, то є можливим насправді почерпнути неймовірно величезну кількість корисної і важливої інформації, яку з успіхом можна використати не лише собі, але і людям, що оточують нас, на благо. Тому немає нічого поганого в тому, щоб скористатися цією мудрістю, адже деякі ради в принципі не втратили актуальності і на сьогодні.

Чи подобаюся я хлопцю? Як перевірити, чи подобаєшся ти хлопцю? - Ознаки і премудрощі.

Ось деякі з життєвих премудрощів.

Зверніться до нього відкрито по допомогу. Якщо молода людина обернеться до вас і відкрито дивитиметься в очі, розповідаючи або пояснюючи щось, не намагаючись при цьому постійно відвести погляд убік, ви можете поставити собі плюсик, йому ваше суспільство не в тягар.

В якості "перевірочного матеріалу" можна використати і банальне, але виконуюче практично роль детектора, потиск руки. Коли воно міцне, а ще більше того, з використанням двох рук, то можна з упевненістю говорити, що людина розташована до тебе дуже сприятливо. А якщо його рука в'яла і майже невагома, то слід замислитися, оскільки у нього на ваш рахунок можуть бути якісь непристойні нікчемні думки.

Під час вечірки запросите хлопця, що подобається вам, потанцювати. Якщо ви йому подобаєтеся, він не відмовиться і спробує під час танцю заговорити з вами. Це і є сигнал з його боку, який дає зрозуміти про вашу привабливість для хлопця. Хоча, можуть зустрітися і такі скромні "екземпляри", які при вашому знаку уваги, навпаки, знітяться і швидше відмовляться, із страху проявити в невмілому русі своє хвилювання, нехай усередині навіть згорають від нетерпіння потанцювати.

Проте ж у будь-якому випадку буде помітно і зрозуміло, відмовляє він вам із-за власного хвилювання або ж ви просто його не притягаєте і його серце вже зайняте кимось іншим.

Іноді буває і так, що ви обоє все ходите навкруги, постійно придивлявшись один до іншого, але не наважуючись зблизитися ще на один круг. Ця нерішучість може прямо таки звести з розуму. Схоже вам сподобався дуже нерішучий тип. По ходу стосунків приготуйтеся в принципі до того, що вам доведеться постійно проявляти ініціативу з різних виникаючих питань як правило першою.

Хоча, через якийсь проміжок часу, в течії якого станеться його адаптація до вашого оточення, у нього прокинуться лідерські чоловічі якості, і він візьме "кермо влади" у свої руки. Проте це станеться далеко не відразу і ви спочатку повинні здійснювати перші кроки самі. Отже, для перевірки запросите його на яку-небудь кінопрем'єру, благо на сьогодні в їх виборі панує просто неймовірний достаток загалом на будь-який смак.

Можна тільки в принципі порекомендувати зупинити свій погляд на якій-небудь комедії, оскільки позитивний заряд, отриманий під час перегляду фільму полегшить спілкування після нього і залишить в пам'яті молодої людини більше позитивних емоцій.

Є і ще один, але значно ризикованіший спосіб. Коли ви довго не можете визначити, чи подобаєтеся молодій людині або чоловікові, який немов кіт з казки "все ходить по ланцюгу кругом", але ніяк не дійде до вас з якою-небудь конкретною пропозицією, то можна удатися до одного з "шкідливих" засобів : викликати у нього ревнощі по відношенню до вас. Повірте, цей варіант більш ніж дієвий.

Адже на самому те справі чоловіча половина людства вже за перші дві хвилини спілкування вирішує для себе, чого вона хоче від представника підлоги протилежної, що стоїть перед нею, але до хороброго визнання "всує" доходить далеко не відразу. Коли ж він бачить флірт таким, що на його думку належить йому вже жінки з іншим, то власницькі нотки перебивають позиви розуму і він пускається сам в контратаку. Небезпека ж таїться в тому, що перегравши ви ризикуєте, що він прийме ваші награні почуття до суперника за справжні і взагалі втратить до вас інтерес.

Тому, коли вже зважилися на це, дотримуйтеся міри і обережності, постійно контролюючи ситуацію.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости