Home Женские хитрости Як змусити хлопця ревнувати? Як зробити, щоб хлопець ревнував?
Як змусити хлопця ревнувати? Як зробити, щоб хлопець ревнував?
24.10.2014 18:28

Ах, його кам'яне серце! Він зовсім тебе ні до кого не ревнує. Раділа б. Багато дівчат і жінки мріють про те, щоб їх молоді люди перестали переживати це несправедливе і тупе почуття. Я називаю його тупим, тому що було б здорове, якби все не ревнували.
Як зробити, щоб хлопець ревнував? Як змусити хлопця ревнувати?
Говорять, що ревнощі - це ознака того, що людину люблять. Це так, якщо, в ревнощах, міра якась є присутнім. А з мірою - найскладніше. Міра - це вередлива жінка, з якою треба ще домовитися.

Я допоможу добитися твоєї мети. Дивися, спершу, яких дівчат люблять хлопці і за що:

Неприступних. Чоловіки люблять домагатися протилежну стать. Висновок: чим жінки старанніше та нікого до себе не підпускають - тим сильніше, чоловіки, притягуються до красунь - жінок.

Простих. Тобто, таких, які не будують з себе невідомо кого. Йдеться про тих дівчат, які "такі все з себе зірочки", які можуть послати, при спробі знайомства, будь-якого хлопця.

"Легкоконтактуючих". Це слівце відноситься до тих леді, з якими дуже легко спілкуватися, і виключені усі бар'єри в процесі комунікації. З такими дівчатами завжди можна знайти масу тим для розмов.

Розкріпачених. Можна назвати розкріпаченість синонімом сором'язливості. З дівчатами, які починають "ламатися", опускати голову при розмовах, не дивитися в очі, ухиляючись від поглядів. Набагато крутіше, коли дівчинка нічого не соромиться і не боїться.

Цікаві. У них родзинка є. А кому ж не сподобається людина з родзинкою? Ти, часто слухаючи про особливих людей, дуже хотіла б зрозуміти, що входить в це слово "родзинка". Звичайно ж, не родзинки. І навіть не шоколадки. Родзинка - це та особливість характеру або особи, яка не залишить без уваги людей. У кожної людини своя "фішка". Хтось бере увагу людей тим, що уміє здорово приколюватися і жартувати, хтось - неймовірно красивий і привабливий. Хтось - начитаний і інформований, з голови до п'ят, цікавими речами. Бачиш.

Кожному - своє.

Товариські. Саме так! Хлопці не люблять слова з дівчат витягувати. Вони дуже люблять, коли мова, з девчоночьих вуст, ллється, як річка. Коли, в мові, немає ніяких негарних слів - взагалі добре. А якщо ще не даремно і змістовно - ще краще. Але! Пам'ятай, що надмірна товариськість відлякує чоловіків.

Акуратні. Ти не думай, що виск при хлопцеві, про плямочку на спідничці, викличе у нього дратівливість. Може, він і запитає, як ти можеш звертати свою увагу на ці дрібниці, але сам, тим часом, оцінить те, як ти охайно до свого одягу відносишся.

Не грубі. Ой, скільки їх таких є! Своєю грубістю, вони дуже міняють чоловіче уявлення про жінок ах в цілому. Стандартна фраза: "усі ви, жінки, такі. Згадала, промайнули нотки знайомі?

Що знають кулінарію(найприйнятніше - практичну її частину). Готувати умієш - значить, знаєш, яка доріжка пробігає до чоловічого серця. Тільки не думай, що кулінарною твоєю творчістю все закінчується. Все з нього тільки розпочинається, дорогуша!

Не схиблені на фінансах. Дівчата і жінки, які не можуть ні говорити про гроші, вибудовують, про себе, не дуже хороші сходи думок. Чоловік, спілкуючись з такою дівчиною, буде, в обов'язковому порядку, думати, що та з ним знаходиться в стосунках виключно заради вигоди.

А тепер розглянемо. Як зробити, щоб хлопець ревнував? Як змусити хлопця ревнувати? - Як викликати ревнощі?

Трохи пробіглися по пунктах. Тепер - про ревнощі. Хочеш, все-таки, щоб він ревнував? Що ж, влаштуємо! При нім, на якій-небудь вечірці або на святі, заговори із стороннім хлопцем. Ще краще - потанцюй з ним. Будь упевнена: ревнощі візьме над "суб'єктом" зітхання шефство.

Приділяй увагу і іншим хлопцям. Нехай той, кого ти мрієш ревнувати змусити, це помітить. Тільки не переборщи: а то, з такими успіхами, можеш його і втратити.

Ревнощі можна викликати і тим, що ти просто відмінно нафарбуєшся і одягнешся. Він вирішить, що ти, так прекрасно почала виглядати, для когось, а не для нього. Він може думати: "для кого це вона так красиво нафарбувалася і причепурилася"?. Хлопець і стежити за тобою може. Будь напоготові!

Якщо вже зовсім сильно хочеш перевірити хлопця на міру ревнивості - пройдися, перед його очима, за ручку, з іншим хлопцем. Але, попереджаю: така "прогулочка" може довести і до "мордобойчика".

Як змусити хлопця ревнувати? - Спробуй проігнорувати його. Не звертай на нього уваги. Він запідозрить щось недобре, підійде до тебе і почне розпитувати, що ж у тебе сталося. Тільки не проколися, не проговорися, що ти, постійно, мрієш, щоб він приревнував тебе.

Відкрию секрет. Хлопця і примушувати не доведеться. Він і сам прекрасно уміє ревнувати. Йому знайомо це почуття, хоч він і не вважає його надмірно приємним. Хлопці не люблять ревнувати. Але воно саме так виходить. Не ревнувати зовсім - неможливо. Та і ревнощі, власне кажучи, не можна проконтролювати.

Якщо хлопець скаже, що він ні крапельки не ревнивий - не вір йому, от і все. Ревниві все. Усі ревнують різними "проявами". Хтось, переживаючи почуття ревнощів, тримає її в собі. Хтось, влаштовуючи скандальчик, виставляє її назовні.

Тобі і самою було б не дуже приємно, якби він ревнувати тебе примушував, придумуючи найрізноманітніші приводи. Фантазия у чоловіків розвинена не гірше, ніж у жіночої статі. А ти, я подивлюся, ділова, красуня! Сама не хотіла б, щоб він змусив тебе ревнувати. Скільки егоїзму! Мені здається, що тобі дуже треба попрацювати над собою. Ну, що ти відразу на зовнішність "перемикаєшся". Справа все - в твоєму внутрішнім світі.

Якщо твоє бажання "змусить хлопця ревнувати" стало нав'язливою ідеєю - звернися до психолога. Може, фахівець в цій області, підкаже тобі щось корисне. Не бійся: жоден психолог ще нікого не укусив. Він покликаний допомагати людям, у яких є які-небудь проблеми.

Не плутай посади психолога і психіатра. Якщо ти хочеш, щоб хлопець побігав за тобою, цей не означає, що з твоєю психікою що-небудь не так. Ти хочеш більше уваги, ти хочеш зрозуміти багато що.

Будь ласка, роби все обережно і обдумано, щоб потім не шкодувати про вчинки свої.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости