Home Женские хитрости Як сподобатися хлопцю? Як притягнути увагу вподобаного хлопця?
Як сподобатися хлопцю? Як притягнути увагу вподобаного хлопця?
10.10.2014 18:24

Тобі знову не спитися, малятко? У всьому винні хлопці і психологія. Вірніше, їх "неймовірне" поєднання. Ти хочеш дізнатися напевно, як подобається хлопцям, які дівчата подобаються хлопцям, ось і мучишся від безсоння.
Як сподобатися хлопцю? Як можна і треба притягнути увагу вподобаного хлопця? - Ради.
Насправді, все не так складно і безнадійно, як тобі здавалося або, здається досі. Для того, щоб хлопці звертали на тебе увагу, треба полюбити себе і прийняти саме такий, яка ти є зараз. Психологія стверджує, що любов до себе і упевненість в собі - саме "безотказноработающее" чаклунство, яке безпрограшно впливає на протилежну стать. Уяви собі таку картинно. Йдеш ти по вулиці, прогулюєшся, посміхаєшся. Ти знаєш, що виглядаєш більш ніж сліпуче, ти щиро віриш в це.

І в це вірять все ті, хто проходить повз тебе! Краще один разок побачити, чим сто разів прочитати. Тому - практикуй прочитане.

Як притягнути увагу хлопця і сподобатися хлопцю? - Зовнішність.

Перш, ніж ти приступиш до практичної частини плану - експерименту, давай подивимося на твоє відображення в дзеркалі. Що ти там бачиш? Як ти вважаєш: що, з побаченого тобою, ти хотіла б прибрати, підкоригувати або підправити? Не шукай те, чого немає на твоїй шкірі. Прищі і вугри - не страхітлива трагедія. Якщо вони тобі вселяють неприємні відчуття - приберемо їх, "вбиваючи" яким-небудь хорошим спеціальним кремом. Визначся, якому б з усіх видів кремів ти б сміливо могла своє личко довірити.

Личко тепер тобі подобається? Відмінно! А що з волоссям і зачіскою? Я бачу, що вирішила в перукарню відправитися. Що ти віддаєш перевазі : завивочку або пряме волосся? Коли ти вирішиш, що подобається тобі більше - ми продовжимо. До речі, можеш запитати ради у перукаря. Вже він-то точно зуміє підштовхнути тебе на "потрібну" стрижку або зачіску. А хочеш - тобі "організовують" і те, і інше.

Як можна сподобатися хлопцю, як притягнути його увагу до себе? - Косметика.

Любиш косметику - люби її і далі. Проте варто було б використати косметичні засоби по мінімуму. Твоя натуральна краса приваблива і без всяких доповнень. Всього помалу - і ти досконалість. Ні. Ти - набагато краще, ніж досконалість.
Як хлопцю сподобатися? - Як одягнутися, щоб притягнути увагу хлопця і сподобатися йому?

А ось ми з тобою і до шафки твого добралися. Ти стільки багато часу провела у люстерка, що шафа твій і не сподівався вже, що ми почтим його своєю присутністю. Без нього нам ніяк не обійтися. Не соромся: я знаю, що усередині шафки у тебе порядок неідеальний. Наша мета - його вміст. Добре, коли є з чого вибирати, чи не так? Вибирай, поки у тебе є "наряди - фаворити". І на ніжки зі взуття що-небудь собі підбери. Сподіваюся, що з п'яти пар туфельок, на які-небудь одні і впаде погляд.

Який характер дівчат подобається хлопцям? Зовнішність - зовнішністю. Але ось про красу внутрішнього світу і про характер теж варто було б пам'ятати. Чоловіки люблять жінок з м'яким характером. Вони люблять і капризулек, і владних жінок. Тут дороги смаків розходяться.

Не дивуйся тільки. Дуже частенько, чоловіки, зупиняють свій вибір на тих жінках, які і зовні і "внутрішньо", як дві крапельки води, схожі на їх матір. Стовідсоткової схожості немає, та зате віддалене, яке, в принципі, хлопці і відшукують в дівчатах.

Чоловіки не люблять занадто сором'язливих, мовчазних і скутих дівчат. Не тому, що вони чимось гірше за інших. Просто з такими хлопцям набагато важче спільну мову знайти. Вони і не намагаються довго його шукати, тому що знають, що це - марно. Тому, щоб хлопцю сподобається, "згадуй" усі свої навички спілкування і застосовуй їх на практиці. Не переборщи: чоловіки люблять товариських дівчат, але коли товариськість стає надмірною - вони починають виражати своє невдоволення. Ох, вже цей хлопчина.

Це ж як старатися необхідно, щоб догодити їм! Складно з ними.

Будь раскрепощеннее, якщо у тебе це вийти. Розкріпаченість дуже цінуватися у сучасному світі. Поводитися розкріпачено і відкрито - це не означає, що поведінка має бути таким, що якимсь, що викликає. Ну, якщо що тільки викликає захват!

Що тобі треба, неодмінно, "включити", щоб сподобатися хлопцю:

- Чарівливість.
- Посмішку.
- Почуття гумору.
- Комунікабельність.
- Ненав'язливу ерудицію.
- Легку таємничість.
- Шарм.
- Стервозність.


Ці поради, як доповнення, допоможуть тобі сподобатися протилежній статі:

Будь сміливіший! Сміливість цінуватися не лише чоловіками, але усіма і усюди. Боязкість - убік, красуня! З боязкістю ти далеко не підеш.

Не комплексуй! У комплексах немає ніяких позитивних сторін. Вони тебе не гідні. Можеш їм так і передати.

Не лайся матом! Якщо їх вживає багато хто - це не означає, що ти повинна поповнювати їх "чисельність".

Стеж за собою! Ну, цей пункт ти вивчила і в теорії, і на практиці, поза сумнівом. Він дуже корисний, що не говори.

Не відштовхуй хлопців хамством і грубістю! І грубості, і неуцтва вистачає і без тебе. Та і не йдуть тобі ці "тітоньки".

Чому я "скористалася" знаками окликів у кінці кожної ради? Я прагнула підкреслити, таким чином, їх важливість. Якщо такі ради тобі ніяк не допомогли і не допомагають - забудь про них: ми не в школі. Ти маєш повне право робити з прочитаним все, що захочеш.

Майже не забула про дуже головне. Будь собою! Без цього не можна. Уся "штучність" нехай залишається тільки в косметиці. Решта - тільки справжнім повинно бути. Ти ж і сама помітила вже, як мало у світі залишилося сьогодення. Кругом - суцільне лицемірство і ненатуральність. Навіть образливо якось.

Моя образа світ від "ненатуральності" ніяк не убереже. Але я дуже сподіваюся, що мої слова зможуть уберегти хоч би тебе. А ти - чудова і неповторна частинка цього величезного світу. Ти маєш право бути щасливою і улюбленою. І ти будеш нею!

Коли будеш найщасливішою - поділися своїм щастям, словесно, з близькими тобі людьми. Нехай вони порадіють за тебе і повірять, що і їх, колись, відвідає щастя. Теперішній час, довгождане, нескінченне.

А прикрощі і печалі залиш у минулому. Про усе нехороше краще взагалі намагатися не згадувати, а то ще, раптом, це "нехороше" вирішить, що ти за ним дуже скучила, і вирішить заглянути до тебе у гості. Навряд чи ти такому "гостю" зрадієш.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»