Home Женские хитрости Як закохати в себе хлопця? Способи. Як змусити хлопця закохатися, полюбити тебе?
Як закохати в себе хлопця? Способи. Як змусити хлопця закохатися, полюбити тебе?
09.10.2014 18:03

Берешся за голову, але це не допомагає знайти відповідь на питання, що хвилює тебе. Ти з шкіри геть лізеш, щоб упізнати працюючі способи, що допомагають в привертанні уваги хлопця, до якого ти не рівно дихаєш.
Як закохати в себе хлопця? Способи і засоби. Як змусити хлопця закохатися, полюбити тебе?
Він, може, теж до тебе небайдужий. Тільки його завоювати треба, довести, що ти його гідна. Саме ти, а не якась інша красоточка - фифочка. Він проходить мимо і не дивиться навіть в твою сторону. Погляд у нього, напевно, ледачий. А ти, замість букетика ромашок і інших польових квіточок, які ти любиш, зібрала цілий букет з комплексів. Скажу прямо: букетик - негарний. І сумний, як зливу в несподівано сонячний день.

Виникло величезне бажання підкорити хлопця - не пістряв закомплексованностью! Ти, взагалі, в курсі, що хлопці не люблять дівчат з комплексами? Поряд з такими дівчатами, будь-який хлопець, почуває себе ніби не у своїй тарілочці, чи що. Поверни хлопця в його тарілку! Там йому затишніше буде. Покажи, що ти упевнена і в собі, і в зовнішніх своїх даних. Присвячую, якщо ти переповнилася скептицизмом: зовнішні дані у тебе є присутніми. Вони нікуди і не випаровувалися. Помічати, іноді, треба, що творитися навпроти тебе, в дзеркалах.

Не кричи нецензурщиной! Хлопчики, як істоти вередливі і нежненькие, терпіти ненавидять, коли, з прекрасного рота дівчини, вилітають, немов кулеметна черга, матірні вирази і полу матірні слівця. Намагайся говорити, хоч би, на мові "паразитичних" слів. Список таких слів - більш ніж нескінченний. Згадай, хоч, таке слівце, як "млинець". Одно воно, своєю "смакотою", підкупило мільйони людських мов.

Що зробити, щоб хлопець закохався, полюбив дівчину? - Вбирайся, надівай все, що захочеш. Єдине зауваження: намагайся не натякати на те, щоб хлопець, який подобається тобі, відважив тобі купу комплиментиков. Він, будь упевнена, і сам це зробить, без твоїх підказок, якщо йому, щось, в тобі, насправді сподобається. Хлопець, щоб ти знала, ніколи не змовчить в двох випадках: в тому, коли йому щось взагалі ніяк не сподобається, другий - коли хлопець захоплюватиметься чимось або кимось.

Перестань бути упевненою в тому, що він поведеться виключно на тонни косметики, які ти вирішиш залишити у себе на обличчі. Міру треба контролювати абсолютно усюди. Ось, і пробуй проконтролювати. Тим більше що такий контроль тобі під силу. Тіні, туші, блиски, рум'яна, помада - чудові дівчата. Але навчися робити так, щоб вони були ще чудовіші. Не створюй таку атмосферу, при якій, уся косметика твоя, виглядатиме куди краще в коробочках, ніж на тобі. Загалом, і природність краси ще ніхто не намагався відмінити.
Можеш навіть і не фарбуватися, поки тебе прикрашає молодість.

Як закохати в себе хлопця? - Твоя посмішка - зброя любові. Посміхайся, якщо робити це тобі нескладно. Твоя посмішка потрібна усім. І йому, звичайно ж, теж. Ніхто не говорив, що посміхатися необхідно мало не щомиті або щогодини, щоб рот від посмішки хворів і втомлювався. Не забувай, що умієш посміхатися, і всього лише. Так, закоханий чоловічок(будь-якої підлоги) і не таке може забути. Замислиться, піде на остановочку. А, через півгодини, виявить, що зупинка йому потрібна зовсім не та, на якій він зараз знаходитися.

Мозок, зі своєю звивиною, знаходячись на хвилях любові, просто відлітає кудись, нікому не звітуючи про своє місцезнаходження.

Ви знаходитеся в одній компанії - не примушуй, так вже сильно, його ревнувати. Ти ж, своїми "примушеннями" і перевірками, сама можеш, в два рахунки, зіпсувати все. Знаєш, адже є речі, зіпсувати життя якими просто, а ось відновити все, після "псування", не так і просто. Ревнощі твої - поганий метод і поганий спосіб. Залиш її для іншого випадку!

Ти завоювала номер його мобільного телефону? Відмінно! Але не намагайся його атакувати дзвінками або повідомленнями. Чоловіки люблять прояв уваги, але не варто їм(увагою) зловживати. Постав себе на його місце. Ти, приміром, сидиш, з подругами, в кафе, нікого не чіпаєш, ви весело час проводите. І тут, звідки ні візьмися, політ повідомлень в твоєму телефончике. Ти злякаєшся, спочатку. Потім - прочитаєш повідомлення. Потім - замислишся: відповідати на нього або ні.

Точніше, на них, оскільки телефон твій, у прямому розумінні слова, буде покинутий "эсэмэсками". Ти відповіси. У відповідь ти отримаєш ще "пачки" повідомлень. І, звичайно ж, дуже втомишся. Та і подругам буде не дуже-то приємно. Коротше, нав'язуватися не потрібно. І будувати з себе інкогніто - теж. Хочеш поговорити з ним - подзвони і поговори. Повідомлення, що приходять на стільниковий, можеш залишити для кращих часів. Їх, найкрутіше, посилати тоді, коли ви вже зустрічатиметеся не як друзі, а як хлопець і дівчина, що симпатизували друг дружці.

Як можна закохати в себе хлопця? - Не лад з себе "супер мега зірку". Така поведінка - недозволенно. Особливо, в твоєму випадку. Не хвилюйся: твою модність і гламурность він і сам помітить. Не акцентуй увагу на свої нехороші якості характеру. Старайся, під час зародження ваших стосунків, показувати себе з кращого боку. Згадай, що в тобі є хорошого, окрім зовнішності. А як же твоя доброта, любов до природи і до тварин, твоя господарність, твоя добросердість. Про них, із-за своїх почуттів, ти і забула.

А забувати треба тільки усе найгірше.

Дізнайся, що подобається хлопцю, який подобається тобі. Цілком можливо, що у вас зійдуться смаки на розваги і на речі. Головне - упізнати все. І, як можна детальніше. Подробиці ще не заважали нікому. І ти будеш не виключенням. Загалом, і зараз ти - не виключення. Багато дівчат закохуються в чоловіків так само, як і ти. І все ті, хто закохався, так само, як і ти, думають про те, як вирішити свої проблеми. З мамою або папою, як правило, в таких питаннях ніхто не радиться. Вони бояться, що батьки неправильно їх зрозуміють, або взагалі не зрозуміють.

Не впадай ні в яку депресію! Це дуже важливо. Вона тобі тільки увесь настрій зіпсує. А допомогти - не допоможе, повір. Тобі багато що не допоможе: ні стрес, ні жахливий настрій, ні апатія, ні негативні думки. Допоможи собі сама! Будь собою. Бачиш, все виявилося не так-то і складно.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»