Home Женские хитрости Ласкаві слова для чоловіків. Компліменти улюбленому чоловікові.
Ласкаві слова для чоловіків. Компліменти улюбленому чоловікові.
15.08.2014 20:22

Ще із стародавніх часів ученими і лікарями була відмічена магічна сила слова. Адже не дарма ж до наших днів збереглося вираження, що "слово як зцілити, так і убити може". Той, хто уміє управлятися з умінням правильно і вчасно говорити потрібні слова, може досягти в житті воістину космічних висот і добитися розташування самих неприступних людей. На вербальну форму підкорення душ і умів представниць прекрасної статі націлена чоловіча свідомість.

Але буде невибачною дурістю сказати, що на "солодкі розмови" ласі тільки жінки.

Ласкаві слова для чоловіків. Компліменти улюбленому чоловікові.

На сильну половину людства ласкаві слова справляють не менше враження. Так говориться, "ласкаве слово і кішечці приємно". Найголовніше знать, що, коли і як сказати. Просто вікторина якась! Але супер призом в ній буде можливість добитися від потрібної вам людини бажаної. І не варто вертітися дзигою, запевняючи, що ви нічого ні від кого не хочете. Ви ж хочете від свого коханого ніжності, уваги, врешті-решт, подарунка або запрошення в ресторан або щоб він просто вимив посуд. Немає нічого неможливого.

Підстебнути його мотивацію в цьому питанні може якраз таки ласкаве слово і своєчасна похвала у вигляді якого-небудь компліменту. Найголовніше, знати свого коханого з різних сторін. Адже комплімент - річ дуже особиста, до якої потрібний індивідуальний підхід. Те, що сподобається одному, зовсім не підійде іншому.

Як можна ласкаво назвати улюбленого чоловіка? Ласкаве звернення, ласкаві слова, компліменти для чоловіків.

Спершу давайте придивимося до своєї другої половинки дещо уважніше. Часто буває так, що сильний на вигляд чоловік, схожий зовні на величезну гору, в душі залишається ніжною "квіточкою", якій ласка потрібна як повітря. Йому ви можете легко дати зменшувально-пестливі прізвиська "малышик", "пупс", "лапуля", "зайчик" і так далі. Ваш велетень "стерпе" це від вас, хоча багато хто в душі бунтує і не завжди розуміє, чим викликано застосування цього "прізвиська" саме до них.

Однако проблему можно иллиминировать, если спокойно доступно обосновать ему течение своих мыслей.

Приміром, його сила і потужність викликає в тобі такий сплеск емоцій, що ти просто "танеш" і почуваєш себе захищеною, як маленька дитина, обіймаючи свою улюблену іграшку - талісман. А крім того, він упевнений у своєму сильному зовнішньому враженні, яке він робить на оточенні. Тому з таким суб'єктом зазвичай великих проблем не виникає. А ось якщо об'єктом ваших дум став представник "наукової, ботанічної" гілки чоловічої особини, то зі зменшувально-пестливими похідними варто обходитися дуже акуратно.

Як правило самооцінка у них буває дещо нижча, ніж у "закоренілих" хлопців. Йому дуже приємно чутиме у свою адресу почастіше які-небудь ласкаві слова - мужні порівняння: "лев", "моя опора", "мій самець" або інше, але в подібному ключі.

Які ласкаві слова, фрази подобаються чоловікам? Іноді можна розбавити "коктейль" ніжнішими словами - "мій скарб", "хлопчик мій", "милий", "хороший мій", "ласкавий мій" і так далі. Можете пограти з про словом "самий" - "найпотрібніший, ніжніший, надійніший ". Загалом, варто витратити трохи часу і написати на папері всілякі ніжні слова, які вам прийдуть в голову. Потім спроектуйте їх на свого обранця. Найбільш вдалі зі списку перепишіть на "чистовик", а що залишилися не шкодуючи знищіть.

Потім проглянете записи ще раз критичніше і постарайтеся відсіяти найменш вдалі варіанти з тих, що вже пройшли відбір.

Крім того продумайте, в яких ситуаціях ви могли б застосувати те або інше слово. Наприклад, "моє сонечко", що прошепочеться ніжним муркотанням прямо йому у вушко, може справити враження бомби, що розірвалася, і змусити воно забути про усі образи і проблеми. Це написано із слів самих же чоловіків. Так само багато хто з них вважає за краще бути просто "улюбленим" і банально "милим" офіційно на зустрічі з друзями, а ось наодинці в принципі згодні практично на все, навіть бути "їжачком" або фантастичним "кудоською".

Насправді прізвисько може сприйматися як свого роду комплімент. Зробити ж компліменти уміло - тонка наука з розділу людської психології. Роблячи комплімент, завжди пам'ятаєте про те, що він коштує майже поряд з лестощами, питання тільки в об'ємі перебільшення. Улеслива мова часто "ріже слух" і викликає, особливе у чоловіків, негативні емоції. Перебільшення в компліменті зазвичай незначне і не так сильно "впадає у вічі", тому і "ковтається" з великим задоволенням.

Приміром, якщо ви скажете йому "ти - самий кращий фахівець на світі по комп'ютерах", то відразу ж напружите його тим, що сказали очевидну брехню, навіть якщо він не почуває насправді себе новачком в цій справі. Але лестощі відразу змусять його подумати, що ви зовсім так не вважаєте, а просто вам щось від нього потрібно. Зате, зайшовши з іншого боку - "я повний профан і тобі навіть в підметки не годжуся, просто не знаю, що б я робила без тебе" - ви змусите його не лише перевірити ваш комп'ютер, але і подарувати вам, приміром, новенький завантажувальний диск.

Просто він повірить вашим словам, чоловікам властива деяка самовпевненість у своїх можливостях, заохотивши її вчасно, ви знайдете в його очах відданого союзника і опору.

Ласкаві слова для чоловіків? - Милі жінки, пам'ятайте, чоловіки - такі ж живі люди і, як мовиться, "ніщо людське їм не чужо". Їм не менше, а то і більш ніж нам потрібне підживлення у вигляді регулярних заохочень і захопленого "ляскання вій" їх обраниці. Вони так само як і ви хочуть бути "самыми-самыми" мул принаймні чути це від вас, щоб був стимул подальшого розвитку. В даному випадку комплімент можна порівняти з регулярним прийомом вітамінів. Але як з тим, так і з іншим треба знати міру і не переборщувати.

Переситившись, чоловік може довгий час взагалі не сприймати компліменти і ніжності з боку коханої. А може бути і так, що він здійметься як в грецькому міфі до сонця на уявних крилах, які обірвуться в самий непідходящий момент. А падати, на жаль, завжди боляче і неприємно. До того ж, явно переборщивши з компліментами ви загрожуєте собі бути зарахованими до рангу "улесливих лисиць", і усі подальші спроби висловити своє захоплення будуть прийняті у багнети.

Ще раз нагадую вам, що перш ніж давати вашому обранцеві привід гордитися собою, гарненько прорахуйте усю ситуацію. Іноді "відважений" комплімент буває гірший за ляпас.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»