Home Женская красота Як позбутися від розтяжок?
Як позбутися від розтяжок?
18.10.2013 11:43

Спочатку вони ледь помітні, потім вони бліднуть і стають схожими на рубці, а позбавитися від розтяжок непросто. Але вихід все ж таки є. Легше запобігти появі розтяжок, ніж позбутися від них. У питанні профілактики розтяжок важливий щоденний догляд за шкірою.
Віддавайте перевагу контрастному душу, ніж прийняттю ванни. Також жорсткою рукавицею масажуйте тіло круговими рухами у напрямку знизу вгору.
У вас повинні бути лосьйони, які підвищують пружність і еластичність шкіри. Віддавайте перевагу засобам, які містять колаген, гіалуронову кислоту, кремній, екстракт водоростей, олію авокадо.
Тримайте вагу під контролем. Раптове збільшення у вазі і схуднення розтягують шкіру, травмуючи її.
Позбутися розтяжок допомагає зміцнення шкіри. Для еластичності наносите зволожуючі і живильні креми з вітамінами Е, А і D на шкіру, де у вас розтяжки.
Існують також спеціальні креми, масло від розтяжок. Зазвичай в їх склад входять екстракти водоростей, плюща, вітамін Е і провітамін В5, кремній, які відновлюють пошкоджену сполучну тканину і повертають шкірі пружність.
Позбутися розтяжок допомагає масаж. Запасіться масажером з гумовими «пальчиками». Також допомагає здавлюючий масаж долонями. Вказівним і великим пальцями обох рук захопіть складки шкіри, наприклад на стегнах, сідницях і животі. Здавлюйте їх і відпускайте. Робіть масаж знизу вгору.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости