Home Женская красота Шок: похід в салон краси закінчився для жінки облисіння і комою
Шок: похід в салон краси закінчився для жінки облисіння і комою
17.10.2013 18:15

40 - річна Кетрін Олдхем дивом залишилася живою після відвідування салону краси. Як пише видання «TheDailyMail» жінка відвідала місцевий салон в місті Сент -Луїс (США), після чого пролежала в реанімації 8 днів і була на межі життя і смерті. А все через токсичну фарбу для волосся.
Кетрін звернулася в салон, здавалося б, за звичайною процедурою - зробити стрижку, укладку і підфарбувати сиве волосся. Але через кілька днів після відвідування салону, жінці стало погано, а на її голові утворилися пухирі. У Кетрін почалися сильні болі і вона звернулася до лікаря.
Спочатку жінці виписали стероїди, антибіотики і знеболюючі, але таке лікування їй не допомогло. А сильні пухирі спровокували у жінки зараження, через яке лікарі поголили бідолаху на лисо.
Коли минуло 11 днів після відвідування салону, у Кетрін почалися ще більш сильні болі і нудота. Жінка викликала 911 і втратила свідомість.
Медики поставили діагноз сепсис. Це і викликало у жінки серцевий напад. Через це Кетрін провела 8 днів на системі життєзабезпечення.
Зараз Кетрін виписали, але їй встановили кардіостимулятор для підтримки серцевого ритму в нормі.
Кетрін вже звернулася до суду і вимагає моральної компенсації від салону за завдану їй шкоду.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости