Home Женская красота Як виглядати на всі 100% після безсонної ночі
Як виглядати на всі 100% після безсонної ночі
16.10.2013 12:26

Хто з жінок не потрапляв у ситуацію, коли наступного дня після безсонної ночі ви повинні виглядати відмінно, а «пом'ятий» тон обличчя і згаслі очі видають вас? Є спосіб замаскувати ці непорозуміння.
Перше, що видає вас - це очі. Повернути їм свіжість допомагають так звані патчі або косметичні пластирі, які клеяться до нижніх вій і володіють підтягуючим і тонізуючим ефектом. Вони коштують недорого і їх краще придбати в аптеці. Патчі можна використати протягом 5-20 хвилин. Плюс їх можна накласти поверх косметики.
Якщо у вас з'явилася червона судинна сітка, то врятувати вас зможуть тільки спеціальні краплі, які теж продаються в аптеці.
Макіяж обличчя краще починати з контрастного вмивання. Це додасть свіжість вашій шкірі. Потім протріть шкіру ватним тампоном, змоченим в лимонному соку. При нанесенні тону на обличчя, а також використанні пудри, віддайте перевагу засобам, що містять мерехтливі частинки.
Для маскування кіл під очима використовуйте консилер. Пам'ятайте, що жовтуватий відмінною справляється з фіолетовими синцями, рожевий - з блакитними і синюватими.
Щоб макіяж століття не зіпсував всі старання, не використовуйте в ньому яскраві кольори тіней і олівців. Також пам'ятайте, що втому підкреслюють коричневі, бежеві, червоні, «брудні» відтінки косметики.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости