Home Женская красота Зелений колір очей. Колір волосся для зелених очей. Колір тіней. Макіяж
Зелений колір очей. Колір волосся для зелених очей. Колір тіней. Макіяж
08.09.2014 19:48

Зелений колір очей? - Здрастуйте, зеленоочки! Хочу розкрити вам таємницю кольору ваших очей. Таємниця - одна, а сказати багато чого можна. Власне, це я зараз і збираюся зробити.
Що означає або значить зелений колір очей? Ті прекрасні створіння, які мають зелений колір очей, є дуже працелюбними людьми. Їх навіть можна назвати трудоголіками, оскільки вони уміють цілком віддаватися роботі, навіть коли вона їм зовсім не подобається. А вже якщо робота їм "симпатична", то для них робота стане радістю. Якщо ви думаєте, що це усе - компенсація чого-небудь, то ви не праві: робота для зеленоочок ніколи не стане сублімуючим, компенсаторним механізмом.

Їм дійсно подобається працювати, незалежно від того, як у них складаються інші сфери життя.

Друзі і близькі - сенс їх життя. Заради них зеленоокі готові піти абсолютно на все. Проте якщо друзі хоч раз "чинитимуть" їм зраду(нехай навіть дуже маленьке), вони їм не зможу цього пробачити. Зеленоокі люди зовсім не "викреслюватимуть" зрадників з життя, але і близько в неї більше не впустять.

І до людей, і до себе, зеленоокі дуже вимогливі, але це зовсім не говорить про те, що вони жорстокі і егоїстичні. Так, егоїзм в них, поза сумнівом, є присутнім. Але цей егоїзм не домінує над позитивними якостями зеленооких. Вони люблять увагу, але ніколи не нав'язуються. Вони ніколи не попросять у людей більше, ніж можуть дати натомість.

Для таких людей дуже важлива внутрішня гармонія душі і навколишнього світу. В принципі, вони не відрізняються надмірною конфліктністю. Вони люблять посперечатися, але якщо бачать, що їх опонент прав - справедливо передають йому "пальму першості", піднімаючи "білий прапор". Як ви помітили, у зеленооких не є присутнім "хворобливій" реакції на програші і ураження. Це одна з відмінних їх рис.

Дівчина із зеленими очима. Фото.Дівчина із зеленими очима. Фото. Вона уміє цінувати любов, хоч і закохуються такі дівчата, по-справжньому, - рідко. У разі їх справжньої закоханості, вони дуже кардинально міняються: усі їх негативні якості починають "тьмяніти" прямо на очах. Кохану людину вони ніколи не скривдять і не дозволять скривдити його іншим. Вони ревниві, але тільки тоді, коли бачать, що для ревнощів є "значимий" привід. Зеленоокі - не власники.

Вони дають своєму коханому "повну свободу дій", чекаючи, того ж, натомість. Вони уміють вірити і довіряти. Скандали і з'ясування стосунків - не для них. Якщо в стосунках настає "чорна смуга", вони вважають за краще мирно поговорить в спокійній обстановці, повністю, виключаючи різні докори і зневагу.

У зеленооких живе багато романтики. Вони люблять усе красиве, приємне і чарівне. Вечеря при свічках, "м'яка" музика і кохана людина. Що ще треба? До речі, зеленоочки - прихильниці тривалих стосунків. На жаль, з цим їм не таланить: постійно зустрічаються на життєвому шляху любовні інтрижки, короткі романи. Де ж бродить довгождана постійність?

Колір волосся для зелених очей. Як підкреслити зелений колір очей?

Під зелені очі підходить темні відтінки волосся : каштановий, мідний, коричневий, чорний. У макіяжі - вибір більший. Усі червонясті відтінки тіней підкреслюють глибину "зелені" очей. Фіолетові відтінки тіней дуже приємно поєднуватимуться із зеленими очима. Ще дуже підходять наступні кольори:

- Ультрамарин.
- Темно - ліловий.
- Чорно - коричневий.
- Темно - коричневий.
- Матовий - коричневий.
- Золотистий.
- Біло - бузковий.
- Вершковий.
- Бежевий.
- Опаловий.
- Золотисто - білий.

Хочете, щоб ваша "зеленоглазость" перетворилася на смарагдовий колір - фарбуйте повіки в темно - сині і в теракотові тони.

Колір тіней. Не використайте зелені тіні: станеться ефект злиття очей і тіней.

Щоб ваші очі виблискували і сяяли під впливом макіяжу, повіки треба фарбувати так. Змішайте сіренький і зеленуватий і нафарбуйте ним нижню повіку.

Макіяж для зелених очей в теплих тонах:

На повіку (верхню) нанесіть ясно - коричневі тіні.

Темно - коричневим кольором нафарбуйте зовнішні і внутрішні куточки верхнього століття.

Бровки нафарбуйте олівцем або тінями (ясно - коричневого кольору).

Олівчиком ніжно - зеленого кольору проводимо по лінії зростання вій(нижніх).

Вії можна фарбувати тушшю будь-якого кольору.

Макіяж для зелених очей прохолодних (холодних) тонів :

Перед макіяжем треба зволожити личко.

У куточках ока (зовнішніх і внутрішніх) нехай красується фіолетовий колір. У внутрішній куточок нанесіть більше тіней, в зовнішній - поменше.

Олівцем зеленого кольору проведіть по верхньому століттю.

Під бровки накладаємо ясно - перламутровий відтінок.

Вії треба фарбувати чорною тушю.

Хочете зробити прекрасний - Вечірній макіяж для зелених очей? Приготуйте тіні металевого, темно - фіолетового або вершкового кольору.

Ради зеленооким:

Намагайтеся уникати холодних тонів в макіяжі.

Олівець і підведення чорного кольору використати не рекомендується.

Чудово підійде білий і золотистий колір олівця.

Якщо ви - зеленоока блондиночка, то вам дуже підійдуть лілово - рожеві тіні. Важливо дотримуватися усіх правил макіяжу і уміло розтушовувати тіні.

Колір помади для зеленооких - рожевий або яскраво-червоний. Помаду треба наносити, на губи, не занадто товстим шаром, інакше можна зіпсувати зовнішній вигляд губок. Блиск підійде абсолютно будь-кому, так що вибирайте і користуйтеся.

Рум'яна краще використати рідше. А якщо використати, то такі, які сильно не "впадатимуть" у вічі.

До речі, під колір зелених очей дуже підійде туш, що подовжує вії(колір - будь-хто). Треба ретельно фарбувати кожну вію, не залишаючи "пропусків". Це підкреслить "спорідненість" ваших очко і вій.

Якщо ви - блондиночка від природи, то не варто ховати під лінзи колір своїх очей тільки тому, що він не дуже ідеально поєднується з кольором вашого волосся. Досить нанести "точний" макіяж і ви помітите, що все у вас не так вже і погано. Про те, якого кольору вам підійдуть тіні, говорилося трішки вище. Туш вам підійде чорна і ясно - коричнева. Помада - рожева і яскраво - рожева(як, загалом, і усім іншим блондинкам). Олівчик для підведення вибирайте світлий. І без олівця ви виглядатимете дивовижно.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости