Home Здоровье Користь і шкода жувальної гумки. 13 цікавих фактів
Користь і шкода жувальної гумки. 13 цікавих фактів
26.09.2013 13:09

З давніх часів люди щось жували: стародавні греки - смолу мастичного дерева, майя - каучук, сибіряки - смолу модрини, а в Індії - суміш ароматичних листів. Всі ці «жуйки» надавали диханню аромат і свіжість, усували неприємні запахи, очищали зуби, масажували ясна, та й просто залишали приємний смак у роті. Після відкриття Америки в Європі з'явився жувальний тютюн, який отримав дуже широке поширення. Але це все - передісторія. А історія жувальної гумки почалася 23 вересня 1848, коли з'явилася перша в світі фабрика з її виробництва. Засновник фабрики Джон Куртіс робив жувальну суміш зі смоли хвойних дерев з додаванням Ароматизато. Але перша спроба робити жуйку в промислових масштабах не набула успіху. Проте саме з підстави фабрики починає свій відлік історія жувальної гумки.
5 червня 1869 дантист з штату Огайо запатентував свій рецепт жувальної гумки. А в 1871 році Томас Адамс отримав патент на винахід верстата для виробництва жуйки. Саме на його фабриці через 17 років буде випущена знаменита «Тутті-Фрутті» - жуйка, яка завоювала всю Америку. З тих пір жувальна гумка зазнала безліч метаморфоз: вона змінювала кольори і смаки, випускалася у формі кульок, кубиків, метеликів і т. д. і зайняла дуже важливе місце в житті молоді другої половини XX століття, та й у наші дні залишається дуже популярною.
13 фактів про жуйку
1. Жуйка допомагає схуднути.
Американські вчені виявили, що процесу схуднення сприяє вживання жувальної гумки - вона прискорює обмін речовин на цілих 19%. З початку 1970-х років в СРСР фантики від жувальних гумок і «вкладиші» з картинками, наклейками і перекладними татуюваннями виступали об'єктом колекціонування серед школярів. Також жуйка сприяє зниженню апетиту - жування стимулює нервові закінчення, які передають сигнал мозкової області, що відповідає за ситість.
2. Жуйка впливає на пам'ять.
Про вплив жуйки на пам'ять ведуться активні суперечки. Так, психологи з Англії встановили, що жуйка погіршує короткочасну пам'ять, яка потрібна для одно моментного орієнтування. Людина може швидко забути ціну товару, який щойно тримав у руках, або втратити в квартирі ключ . На думку вчених, на ній згубно позначається монотонний неусвідомлений рух, тобто людина стає більш розсіяна. А ось учені з Університету Ньюкасла (США) вважають, що при жуванні підвищується активність відповідають за пам'ять відділів мозку, збільшується вироблення інсуліну і частота серцевих скорочень, а значить, людина набагато краще тямить. До такого ж висновку прийшли японські дослідники. Під час їх експерименту процес жування знизив час, що треба випробуваним на виконання завдань, які жують справлялися з ними на 10 % швидше, ніж ті, хто жуйку не жував.
3. Жуйка корисна.
Під час жування посилюється слиновиділення, що сприяє очищенню зубів, також відбувається масаж ясен, який до певної міри є профілактикою пародонтозу.
4. Жуйку можна жувати не більше 5 хвилин і тільки після їжі.
Такі рекомендації фахівців. Якщо жувати жуйку довше, це призведе до виділення в порожній шлунок шлункового соку, що сприяє розвитку виразки шлунка і гастриту.
5. Жуйка не замінює чистку зубів.
Стоматологи впевнені, що замінювати повноцінне чищення зубів жувальною гумкою не можна. І навіть якщо зубної щітки під рукою немає, то замінити її краще водою, прополоскавши рот.
6. Жуйка не захищає від карієсу.
Карієс з'являється не так на жувальних поверхнях, а на міжзубних, тому ніякої користі від жувальної гумки для профілактики цього захворювання немає.
7. Жуйка шкідлива для зубів.
Вона руйнує пломби, коронки і мости. Руйнування несе як механічний вплив на зуби, так і хімічний - слина, яка утворюється в процесі жування, сприяє утворенню лугу, роз'їдає пломби.
8. Жуйка допомагає швидше відновлюватися після операцій на товстому кишечнику.
Це відбувається завдяки активації гормонів травної системи під час жування. Так, у Великобританії при лікуванні пацієнтів після операцій на кишечнику рекомендують жувати жуйку по 30 хвилин вранці, в обід і ввечері. Це допомагає хворим швидше повернутися до споживання звичайної їжі і скорочує післяопераційний період. Така дія жуйки пояснюється тим, що при жуванні рефлекторно стимулюється секреторна і моторна активність кишечника.
9. Жуйка заспокоює.
А також є хорошим засобом при стресі, покращує концентрацію уваги. «Це довели англійські вчені з нортумбрійського університету. Жуйка грає роль «тренажера», що дозволяє багатьом як би знову пережити самі блаженні хвилини свого життя, коли вони ще харчувалися материнським молоком. Люди відключаються від тривог».
10. Жуйка не допомагає позбутися поганого запаху з рота.
Вона робить настільки короткостроковий ефект, що в цілому її можна назвати даремною.
11. Жуйка містить небезпечну речовину.
Аспартам є підсолоджувачем, речовину було винайдено в 1965 році і до цих пір викликає підозри у медиків. Справа в тому, що при розпаді аспартама в організмі утворюються дві амінокислоти - аспарагін і фенілаланін, а також дуже небезпечний спирт - метанол. У певних концентраціях метанол небезпечний для вагітних жінок і позначається на нормальному розвитку плоду. Крім цього, метанол перетворюється на канцерогенний формальдегід.
12. Жуйку не можна давати дітям і вагітним жінкам.
Американський невролог Джон Олні довів небезпеку глутамату - це амінокислота і харчова добавка, що підсилює смак. Він відкрив явище ексайтоксичності: загибелі нервових клітин через їх перезбудження, викликаного глутаматом і аспартамом. На думку вченого, ці речовини велику небезпеку представляють для мозку, що розвивається, а значить, під час вагітності і потім до самої юності. Періоди, коли точно варто відмовитися від жуйки, це останні 3 місяці вагітності та перші 4 роки життя.
13. Жуйка була завжди!
Археологи знайшли в Північній Європі шматки доісторичної смоли з відбитками людських зубів, які датують VII- II тисячоліттям до нашої ери. Античні греки жували смолу мастикового дерева, індіанці - смолу хвойників, племена майя - чикла.
Чим можна замінити жувальну гумку
Смола
Стародавні греки жували смолу мастичного дерева для освіження дихання і очищення порожнини рота. Майя використовували для тих самих цілей застиглий сік гевеї - каучук, а північноамериканські індіанці жували смолу хвойних дерев, яку випарювали на вогнищі. У Сибіру до цих пір часто жують смолу модрини, спочатку вона кришиться, але потім, при довгому пережовуванні, збирається в цілісний шматок. Вона не тільки зуби чистить, але і ясна зміцнює. Також часто жують смолу вишні, сосни, ялини ... Але для цього потрібні дуже хороші і міцні зуби. У радянському дитинстві ми жували гудрон - але це, звичайно, самий екстремальний варіант.
Забрус і бджолиний віск
З давніх часів продукти бджільництва були ще однієї натуральної жуйкою. Кришки сот - забрус - жувати не так зручно, адже вони кришаться у роті, але зате вони дуже корисні, оскільки в них містяться ще й бджолина слина, і мед, і трохи бджолиної отрути, яким бджоли запечатують стільники. У забрус - висока концентрація вітамінів А, В, С, Е, є практично всі необхідні людині мікроелементи і дуже рідкісний вид жирів, що виділяється бджолиними залозами.
Зерна кави
Потрібно розжувати кілька зерен, це відіб'є всі неприємні запахи, наприклад, часнику або алкоголю. Справа в тому, що кавові зерна містять речовини, що знищують бактерії - причину неприємних запахів. Крім того, в невеликих кількостях кава корисна - бадьорить і покращує пам'ять.
Листя м'яти і петрушки
Часто жуйку жують, щоб змусити «замовчати» шлунок, що вимагає їжі. Насправді, це досить шкідливе заняття, так як застосування жуйки натщесерце може призвести до гастриту або загострити вже наявні шлункові хвороби. Щоб заглушити відчуття голоду і, до речі, освіжити дихання, можна пожувати листочок м'яти або гілочку петрушки. Ці трави багаті ефірними маслами і вітамінами, шкоди вони не принесуть, зате апетит притупиться.
Жувальний мармелад
Солодка і корисна заміна жуйки - жувальний мармелад. Його легко приготувати самостійно, а якщо використовувати формочки або вирізати з нього фігурки, то таким мармеладом можна відволікти дитину від жувальних гумок в яскравих обгортках.
Для приготування жувального мармеладу будуть потрібні фрукти (яблука, груші), цукор, вода, рослинна або оливкова олія. Потрібно очистити фрукти, перетворити їх на пюре, варити з цукром і водою. Коли ця маса охолоне і карамелізується, змастіть дерев'яну дошку рослинним маслом і викладіть на неї фруктове пюре, накрийте його марлею. Влітку цю масу можна поставити туди, куди потрапляють сонячні промені. Через деякий час, розріжте її на платівки.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»