Home Шоу-бизнес Зірка "Форсажу" Він Дізель знову стане батьком
Зірка "Форсажу" Він Дізель знову стане батьком
26.02.2015 19:26

Актор Він Дізель незабаром знову стане батьком. Повідомляється, що дружина актора, з якою у нього вже є двоє дітей - шестирічна Наня та чотирирічний Вінсент - вагітна.

Більше того, пологи Паломи Хіменес мають відбутися через кілька тижнів. Наближені до сім'ї Дізеля джерела кажуть, що народження третьої дитини збігалося з раніше встановленою датою релізу фільму - 10 березня 2015, але продюсери бойовика увійшли в положення актора і перенесли прем'єру на 3 квітня, щоб актор, який виконує головну роль, зміг бути присутнім на найважливішій події життя.

 

Також інсайдери кажуть, що Дізель вже подбав про свою відпустку, а значить в момент пологів і післяпологовий період актор зможе перебувати зі своєю сім'єю. До речі, місце прем'єри також було змінено. Раніше "Форсаж 7" повинен був з'явитися на екранах кінотеатрів Абу-Дабі, тепер же - Лос-Анджелеса.

 

Місце прем'єри фільму було обрано не випадково - в сьомій частини франшизи дії розгортаються в спекотних арабських пустелях, серед непристойно високих хмарочосів. Однак продюсери не засмучені з цього приводу, а навіть навпаки - їм приємно, що остання частина гоночної саги відбудеться в місці, де відбувся перший показ "Форсажу".

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости