Home Шоу-бизнес Фріске подякувала усім, хто допоміг їй не потрапити "на хмаринку"
Фріске подякувала усім, хто допоміг їй не потрапити "на хмаринку"
21.01.2015 21:02

Російська співачка Жанна Фріске, яка вже більше року лікується від смертельної недуги, подякувала усім людям, хто допоміг їй пережити цей важкий час. "Я була шокована тим, як люди відреагували на те, що зі мною сталося. По-іншому не скажеш. І якби не люди, я б де-небудь сиділа зараз на хмарці, звісивши ніжки", - сказала Жанна у інтерв'ю "Російській службі новин". За словами співачки, їй і її близьким досі багато дзвонять і пишуть з побажаннями, питаннями, порадами, а також дякують за порятунок дітей, кошти на лікування яких перерахувала Жанна.

"Якщо я комусь чимось змогла допомогти, я щаслива, я дуже рада, якщо це дійсно так. І чим зможу, я, звичайно ж, ще допоможу", - додала співачка. Співачка поки не коментує свій стан, але підкреслює, що саме чуйність людей врятувала їй життя. "Я можу тільки нескінченно дякувати людям за те, що є добрі серця, і ми ще не зовсім перетворилися в незрозуміло кого, ми вміємо співчувати, вміємо співпереживати, вміємо допомагати один одному - це дуже важливо. Головне - нам це не розгубити у всій цій нашій щоденній суєті", - додала співачка.

Нагадаємо, на початку 2014 року стало відомо, що Жанна Фріске хвора на рак: у неї виявили неоперабельну пухлина головного мозку. Заяву про це на офіційному сайті артистки опублікувала її сім'я. 20 січня 2014 організація "Русфонд" спільно з Першим каналом оголосили збір коштів на лікування співачки. У ході марафону було зібрано 69 267 000 787 рублів. 32 мільйони з цих грошей були перераховані на рахунок онкохворих дітей.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости