Home Шокирующие факты Реінкарнація. Хлопчик зустрів убивцю зі свого минулого життя
Реінкарнація. Хлопчик зустрів убивцю зі свого минулого життя
25.06.2014 16:09

Маленький турецький хлопчик, тільки навчившись говорити, почав називати себе Селімом Феслі замість імені, яке йому дали батьки — Семіх Тутусмус. Він говорив, що він — реінкарнація Феслі, пам’ятав імена його знайомих і багато деталей його життя, які згодом були підтверджені вдовою Феслі. Німецький терапевт Трутц хард описав історію цього хлопчика в книзі «Діти, які жили раніше: реінкарнація сьогодні». Він описує історію, свідком якої став д -р Ян Стівенсон, провідний дослідник в медичній школі Віргінського університету, який вивчає реінкарнацію.

9 травня 1958 в селі Хатун Кой, Туреччина, Феслі був знайдений мертвим у полі. У нього була рана на обличчі і правому вусі. Його сусід Іса Дірбеклі зізнався, що стріляв і вбив Феслі, стверджуючи при цьому, що це був нещасний випадок, тому що він полював.

У сусідньому селі Сарконак в цей же час була вагітна жінка на ім’я Каранфіл Тутусмус. Їй приснився сон, в якому вона побачила чоловіка на ім’я Селім Феслі. Його обличчя було залито кров’ю.

Дитина Тутусмус народився із зменшеним деформованим правим вухом.

Коли хлопчикові було чотири роки, він прийшов у будинок Феслі і сказав його вдові: «Я Селім, ти моя дружина Катіба». Він пам’ятав багато інтимних деталей їх спільного життя і імена їхніх дітей. Він часто її відвідує і як і раніше ставиться до Катіба, як до своєї дружини, а до дорослих дітей Феслі, як до своїх дітей.

Хлопчик сказав, що Дірбеклі нзумисне вбив його, у них виникла сварка через мула Феслі, що випасався на полі Дірбеклі. Дірбеклі наполягав, що це був нещасний випадок. Хлопчик кидав камені в Дірбеклі щоразу, коли бачив його, але його втримали від більш агресивної помсти.

Ресат Байєр, турецький партнер д -ра Стівенсона, попередив хлопчика, що якщо він буде мстити, то потім в наступному житті Дірбеклі теж почне йому мстити, і коло ненависті і помсти ніколи не закінчиться.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»