Home Шокирующие факты Вчені довели, що у Ісуса була дружина
Вчені довели, що у Ісуса була дружина
29.04.2014 14:01

Релігія і наука перебувають у постійному протистоянні. Вчені то й річ, що намагаються довести утопічність і нереалістичність релігійних постулатів. Але іноді їм вдається знайти шокуючі факти. Американці недавно зробили сенсаційне відкриття. Вони знайшли докази існування дружини Ісуса. Більше того, американці стверджують, що Христа розіп'яли по-іншому. У 2012 році американські вчені почали вивчати документ, а точніше фрагмент папірусу під назвою «Ц». Цей древній рукопис коптською мовою викликала бурю обурення серед християн, оскільки поставила під сумніви традиції, які склалися століттями. Зокрема, в папірусі неодноразово проскакують фрази на кшталт: «Ісус сказав їм: Моя дружина» або «вона може бути моєю ученицею».
Коли документ тільки розшифрували, Ватикан відразу ж поспішив оприлюднити заяву, що все це є якісною підробкою, яка була безграмотно сформована з фраз євангелії. Але останні дослідження змогли довести достовірність документа.
Щоб якось погасити палаючі пристрасті, учені поспішили сказати, що метою їх досліджень було встановити, що це за документ, а не який він має в собі зміст. Тобто вчені не беруть на себе відповідальності судити, чи була у Ісуса дружина.
Різні джерела на кшталт The New York Times або The Harvard Theological Review висловлюють свою позицію в цьому в питанні. Перші, наприклад, беруть справжність документа, другі - щосили кричать про те, що це підробка.
Швидше за все, як звичайно, суперечки на цю тему будуть тривати ще довго.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО....

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»