Home Шокирующие факты Американка вбила 7 своїх дітей і тримала їх тіла в підвалі
Американка вбила 7 своїх дітей і тримала їх тіла в підвалі
17.04.2014 20:32

Американські поліцейські зі штату Юта були шоковані, знайшовши тіла 7 немовлят у підвалі 39-річної Меган Хантсмен. Зараз жінка підозрюється у вбивстві всіх цих дітей.
Страшну знахідку в будинку виявив один із родичів жінки, який там зараз проживає. Раніше в період з 1996-2006 рік в будинку жила Меган Хантсмен. Чоловік прибирав в гаражі, як раптом наткнувся на коробку, в якій лежало тіло одного з немовлят.
Після заяви чоловіка, слідчі провели обшук в будинку і знайшли ще 6 різних коробок з немовлятами в різних частинах будинку. Підозри поліцейських пали на родичку чоловіка - Меган.
Зараз жінка заарештована і їй пред'явлено звинувачення у вбивстві 7 немовлят. Якими мотивами керувалася жінка в цих жахливих діяннях, невідомо.
Колишні сусіди жінки також були шоковані цією новиною. Вони кажуть, що навіть не бачили Хантсмен вагітною, настільки ретельно жінка все приховувала.
Зараз залишилося дочекатися результатів генетичної експертизи, яка покаже, хто є батьком вбитих дітей і чи причетний до вбивств чоловік підозрюваної.
Крім убитих немовлят, Меган має 6 дітей. З чоловіком вона знаходиться в розлученні, але їх діти живуть з ним. Сусіди кажуть, що після розлучення Хантсмен кудись поїхала, нікому нічого не сказавши.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»