Home Шокирующие факты Лікарі зламали дитині кістки при народженні
Лікарі зламали дитині кістки при народженні
04.04.2014 18:59

Породілля Люсі і лікарі, які брали у неї пологи, виявилися у вельми складній ситуації, коли майбутня дитина в момент народження застрягла в родових шляхах.
Лікарі, побоюючись, що здоровий 5-кілограмовий малюк може народитися мертвим, прийняли рішення використовувати самі крайні заходи в такій ситуації. Акушери зламали дівчинці руку, а потім 12 хвилин билися за життя дівчинки, намагаючись відновити нормальне дихання у неї. Лікарі викликали штучно пологи у Люсі, так як у жінки виникли ускладнення з групою крові.
У момент пологів все йшло, як годиться, поки не з'явилася голова дівчинки. Лікарі намагалися дістати дитину, але це у них ніяк не виходило. Акушери запідозрили, що у дитини може бути дистоція плеча - ускладнення другого періоду пологів, коли після нормального прорізування голови, плече чіпляється за лобкове зчленування. Але випадок з маленькою Поппі Скрін виявився куди більш складним, оскільки у дитини була дистоція на обох плечах.
Щоб дитині не був перекритий кисень, лікарі були змушені зламати руку дівчинки. Через пекельних 12 хвилин дівчинка зробила свій перший вдих.
Самостійно дихати Поппі почала тільки через кілька днів після пологів, а на руки батьки змогли її взяти тільки на 5-ий день після народження. Але, тим не менш, для Люсі і її чоловіка головне те, що їх дочка залишилася жива.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»