Home Развлечение Жарти на 1 квітня
Жарти на 1 квітня
25.03.2014 21:15

Всі знають, що 1 квітня - день сміху. Тому «грішно» у такий дня не пожартувати над своїми друзями, родичами або колегами. У нас є кілька ідей, як розіграти на 1 квітня ваших близьких.
Найпростіші жарти на 1 квітня - це зробити маленьку капость. Наприклад, закачати в тюбик із зубною пастою сметану. Або можете просто під скатертину перед сніданком покласти маленький плоский магніт, а зверху на нього столові прилади. Здивуванню рідної людини не буде меж, коли він захоче взяти ложку або вилку. Ну а щоб напаскудити зовсім, можете поміняти сіль і цукор місцями. Але врахуйте, що так можна зіпсувати не тільки сніданок, але і настрій.
Якщо хочете більш масштабний розіграш, то зробіть табличку «туалет» і повісьте її на двері якого-небудь приміщення або кабінету. Враховуйте, щоб працівники цього приміщення не часто виходили назовні і не змогли відразу викрити, що сталося. Можете на табличці написати щось інше, наприклад, «буфет» або «приймальня» (якщо це не так). Такий розіграш неабияк помотає нерви працівникам даної установи.
Пам'ятайте, що без жартів на 1 квітня не повинен залишитися ніхто, так що включайте свою фантазію і сміливо втілюйте свої ідеї. Що ж, як не гарний жарт, робить день набагато цікавішим.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»