Home Психология мужчин Чоловік хоче любові. Психологія чоловіків в любові. Чоловіча психологія.
Чоловік хоче любові. Психологія чоловіків в любові. Чоловіча психологія.
21.12.2014 22:07

Помилкова думка! Не можна говорити про те, що чоловіки не здатні любити. Вони здатні на багато що. А, що стосується любові, то у них, на відміну від жінок, інше відношення до цього почуття. Якщо вони люблять - вони можуть любити мовчки. Якщо вони люблять - можуть говорити про любов так, як уміють, не соромлячись того, що не уміють писати і говорити красиво. Вони упевнені: як би вони не сказали про почуття, жінки оцінять кожне, сказане ними, слово.

Чоловік хоче любові, як і жінки. Їм приємно, коли їх люблять. Їм приємно, коли вони чують про це, як можна частіше. І повідомлення, і листа, і слова - "приємності" для чоловіків.

Чоловік хоче любові. Психологія чоловіків в любові. Чоловіча психологія.

Чоловіки чекають любові, але, з її пошуками, їм складніше, ніж жінкам. Вони не упевнені в собі, тому, варіант "познайомитися на вулиці" їх бентежить і приводить в жах. Рятує Інтернет. Адже в нім можна себе не показувати, або поставити, на аватарку, не своє фото, а то, яке сподобається. Коли чоловік закохується - він готовий на все. А не себе" він показує тому, що вважає: його кохана злякається. Потішно. Адже чоловік - зовсім не страшний, а навіть дуже симпатичний.

Представники чоловічої статі, чомусь, думають, що жінкам потрібні чоловіки, які схожі на Марення Питта або ще якого-небудь "раскрасавчика". Але ж цих "бредопиттов" на усіх не досить. Шкода, що не усі чоловіки знають, що жінки жадають зустріти просто хорошу людину, нехай навіть і без "зоряної" зовнішності. Красуні, на відміну від чоловіків, спочатку звертають увагу на внутрішні якості, а потім вже "клюють" на зовнішність. Хоча, деякі "западають" на вміст гаманця, і на інші "чоловічі багатства".

Чоловіки уміють і на руках носити, і дарувати подарунки, і компліменти говорити. Правда, вони, найчастіше, роблять це в період залицяння, поки не "завоюють" жінку. Як вони її завойовують? Хтось розповідає про те, як багато у нього грошей. Хтось говорить, що уміє прекрасно готувати. Хтось натякає: "а у мене Загс зовсім недалеко від будинку". Загалом, усі ведуть "завойовний" процес, як уміють. Що найцікавіше - в дев'яносто п'яти відсотках випадків, чоловіки здобувають перемогу.

За те, що чоловіки пам'ятають про подарунки тільки восьмого березня, багато жінок на них ображаються і зляться. А чоловіки, у свою чергу, хочуть дати зрозуміти, що для них, жіноче свято, теж свято. І відмічають вони його "помітніше", ніж жіноча половина планети.

Секс в любові, для чоловіка, дуже важливий. Важливіше набагато, чим для жінки. Він не може не мати тіла тій, яка йому небайдужа. Для нього має велике значення кожен інтимний момент, пов'язаний з його дамою серця.

Психологія чоловічої любові - своєрідна і цікава. Іноді, вона уміє шокувати. Закоханий чоловік спить, йому сниться улюблена жінка, він хоче бачити і відчувати її рядом.

Для чоловіка любов важлива. Сексуальні ігри і близькість - важливіше для нього. Жінки дуже ображаються на чоловіків за це. Але ображатися треба на інстинкти. Так влаштовані чоловіки: їм важко без интимчика жити. Але ж і жінкам секс приємний. А "голова болить" у них, тому, що їм, частенько, бракує романтичності в стосунках. А романтика, чоловікам, не так потрібна. Романтичний сніданок, вечеря або обід, прикрашений свічками, - красиво, але коли чоловік, втомлений, повертається з роботи, бачить тільки блюда, приготовані жінкою, і жінку.

А свічки і усе інше "недоступне" його погляду, в силу його втоми.

Якщо чоловік, на що-небудь, не звернув уваги, це зовсім не означає, що він втратив інтерес до рідної і бажаної жінки. У чоловіків є одна особливість: в дуже втомленим "стані", вони помічають тільки те, що, по рангу, у нього "розташовано" на першому місці: секс, жінка і їжа. Прикраси, зачіски, макіяж - другорядності, які він може помітити лише в менш втомленому виді.

Якщо чоловік стверджує, що випробовує сильну любов до декількох жінок - йому не можна вірити: серцем можна любити тільки одну-єдину. Побачивши красивої дівчини, в міні-спідничці, з пишними грудьми, чоловік, на якусь мить, може "забути" про любов. Краса убиває наповал чоловіків. Вони так влаштовані і їх, від цього, "не вилікувати".

Жінці може здатися, що її "неповторний" більше любить телевізор, автомобіль і футбол. Він - фанат цього всього. А любов і фанатизм - речі різні, які краще не плутати, щоб не викриє, коханого, в усіх смертних гріхах.

Чоловік ударив жінку - він не чоловік! І жінка, незважаючи на любов, не повинна прощати такі "злочини". Якщо, після удару, чоловік благає про пробачення, і "розпинається" в розмовах про любов - не варто цьому піддаватися! Ні, у такому разі, ніяких справжніх почуттів! Якщо чоловік(неважливо, в якому стані) підняв, на жінку, руку, або хоч би замахнувся - він зробить це жоден раз. Багато жінок ходять в "синяках і саднах любові" і терплять все, щоб бути поряд з чоловіком, від якого вони більші, ніж без розуму.

Любов в житті чоловіка. Любовна психологія чоловіків в любові.

Коли чоловік любить - він завжди шукатиме "плюси" в родичах і в знайомих тій, якій він подарував своє серце. Він не психуватиме і не винитиме її в тому, що у її рідні стільки недоліків. Чоловік знає: немає ідеальних людей, без негативів і недоліків.

Закоханий чоловік, психологія поведінки :

- Ніколи не образить кохану. Він буде, нескінченно, шепотіти їй ніжні і ласкаві слова, співати пісні про любов(навіть якщо не уміє співати).

- Не робитиме те, що діє їй на нерви. Про "не відновлення" нервових клітин, чоловік може і не знати. Але, кожна людина розуміє, що нервувати - дуже шкідливо.

- Навчиться готувати, щоб кохана більше відпочивала, а не увесь час стояла біля плити. Золото - а не чоловік! Шкода, що такі - не все.

- Писатиме по тисячі повідомлень в добу, і присилати їх на мобільний телефон. Дорого? Та що може бути дорожче його коханій?

Для коханої, чоловік, зробить все. Навіть більше, ніж все. Ніколи не зажадає зробити що-небудь натомість, ніколи не докорить в дрібницях.

Він берегтиме її так, що з її голови не впаде жоден волосок. До речі, про волосся. Він, з великим задоволенням, причісуватиме її вранці. Чоловік не хоче бути перукарем. Він, попросту, мріє брати участь в кожній "події" життя рідної йому жінки.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»