Home Психология мужчин Які дівчата подобаються хлопцям більше? Статистика. Який тип дівчат подобається хлопцям?
Які дівчата подобаються хлопцям більше? Статистика. Який тип дівчат подобається хлопцям?
11.09.2014 18:55

Усі (без виключення) дівчата, що мають нормальну, "природну" орієнтацію, мріють і прагнуть подобатися особам протилежної статі.
Які дівчата подобаються хлопцям більше? Який тип дівчат їм подобається?
Як же їм сподобається? Що ж такого зробити, щоб вгадати напевно, яких жінок і дівчат вибирають хлопці?
Статистик упевнено говорить про те, що чоловіків, в першу чергу, притягають довгоногі блондинки. І зовсім неважливо, натуральні вони або фарбовані вже багато разів. Якщо у блондинки довге волосся - чоловіки зовсім божеволіють.

Пишногруді брюнетки - ще одна "категорія" жінок, повз яких чоловіки не пройдуть ніколи. Особливо у тому випадку, якщо шкіра у цієї брюнетки "прикрашається" загаром. Нехай вона і "прикрашається" за допомогою кремів і соляріїв, але все таки. Чоловікам важливий результат, бо, як досягнуте бажане.

Які дівчата подобаються хлопцям більше? - Статистика.

За даними статистики, хлопці дуже люблять рудоволосих красунь в міні-спідничках. Хоча. Статистика не стала мовчати. Вона просто прокричала про те, що колір волосся не грає дуже важливої ролі, якщо у жінки дуже красиві і стрункі ніжки, злегка прикриті коротенькою спідницею.

Хлопці не можуть бути байдужими до карооким і блакитнооким. Напевно, у зв'язку з цим так модно стало носити кольорові лінзи. Їх носять дівчата навіть тоді, коли із зором немає жодних особливо важливих проблем.

Який тип дівчат подобається хлопцям? - Хлопці відчувають симпатію до тих леді, які дуже схожі на актрис, що завоювали статус кумирів і ідеалів у безлічі хлопців. Звідси: наслідування, пластична хірургія, "копіювання" і пародіювання зовнішності.

Які дівчата подобаються хлопцям більше? - Полненькие або худенькі?

Худенькі дівчата примушують хлопців йти на все. Вони приходять в такий захват, коли милуються худенькою красунею без животика, що випинає з маечки або кофтини, вони подобаються хлопцям. Та вже, з чоловіками не скучиш. І їм, крім усього іншого, абсолютно все одно, якими шляхами дівчини домагаються цієї "площини" животика і цієї чарівної фігурки. Вони навіть вважають, що дієти, голодування і перевантаження з фізичною культурою - обов'язок тих жіночих "половинок", у яких є схильність до повноти (нехай і сама незначна).

Якщо говорити про повненьких "пишочках", то їм повезло менше, ніж "худышкам". Вони користуються не такою величезною популярністю у представників іншої підлоги. Цей факт - одна з причин того, чому жінки, що мають "нехуду" конституцію тіла, так мило і із задоволенням їдять тістечка і булочки, насолоджуючись їх неповторним смаком: "не везе з чоловіками - є і інші радощі в земному житті".

Що хлопцям подобається в дівчатах? Зовнішність? - Дівчата вірять, що є на світі хлопці, які прийматимуть і сприйматимуть їх зовнішність такий, яка вона є. І хлопці, у свою чергу, нерідко підтверджують "віру" дівчат словами. Проте думати і мріяти ніхто нікому ще не забороняв. Хлопці думають і мріють про дівчат, у яких симпатичне личко і милі риси обличчя. Великим успіхом користується, за статистичними даними, такий "лицьовий портрет": маленький і акуратненький носик, пухкі губки, ямки на щічках, великі очки, чіткі вії.

Чоловікам подобається "чисте" жіноче обличчя. Вони люблять, щоб на цій "території" жіночого тіла не було жодного прищика, жодної чорної крапочки. А ось родимки, що прикрашають личко, хлопці дуже люблять. Правда, чомусь вони їх помічають не відразу.

Хлопці без розуму від зовнішності дівчат, яка має аромат. Духи - це і є "ароматна прикраса" зовнішнього вигляду жіночої частини населення.

Не можна не згадати про іншу "тілесну чистоту". Чоловіки терпіти не можуть "рослинність" на тілі дівчини. Зате люблять довгі нігті на їх ніжних пальчиках. Чудово, якщо вони будуть доглянуті і яскраво нафарбовані якісним лаком(неякісний вмить змивається і доводиться знову їх фарбувати).

Чому дівчата подобаються хлопцям? - Якщо ставити питання так: чому дівчата притягають хлопців. Відповідь прозвучить довго і нудно. Але можна його і скоротити, щоб все було ясно і зрозуміло. Дівчата подобаються хлопцям тому, що так захотіла природа. У неї, незважаючи на свою "бездушність" є свої бажання і примхи.

Хлопцям нудно було б без прекрасних створінь. Адже вони, на їх думку, дуже забавні, загадкові і дивні багато в чому. Дівчата притягують чоловіків, тому вони інші. Багато хлопців називають дівчат "мешканками іншої планети". У них, як вважають чоловіки, "цікава логіка". І думки такі, які б ніколи і ні за що не відвідали хлопців.

Наведемо приклади. Ну, хіба стали б хлопці вставати з теплою і уютненькой ліжечка, в п'ять годин ранку, усього лише заради того, щоб помити волосся і укласти їх за допомогою фену? Хіба стали б хлопці бродити, годинами безперервно, по кожному гіпермаркету, щоб знайти саме той одяг, або той аксесуар, від якого не можна відірвати погляду? А чи стануть чоловіки, краси ради, одягатися по - літньому, коли на вулиці сувора зима?

Чоловіки ніколи так не поступатимуть, сміятимуться над дівчатами. Але, через якийсь час, вони захоплюватимуться тим, чим зовсім нещодавно сміялися. Запах шампуню на красиво укладеному волоссі, відвертий одяг, щасливі очки, задоволена посмішечка. Ме6чта будь-якого чоловіка. Для багатьох мрія ця реальністю не стане. А хтось буде щасливчиком - везунчиком, зумівши завоювати розташування "богині".

Які дівчата подобаються хлопцям більше? Якщо жінка сподобається чоловікові - він робитиме усе можливе і саме неможливе, щоб заслужити взаємність. Він пройде усі муки і випробування, він зміниться "до невпізнання", якщо знадобиться. Він усі гроші свої віддасть на усі капризи своєї Музи. Він не замислюватиметься про те, чи оцінить такий вчинок дівчина, про яку він мріє, яку він часто зустрічає в снах. Йому просто буде приємно зробити щось таке, що прославить до небес ту, яку вибрало його серце.

Хлопці дуже переживають, якщо з тією, яка їм придивилася, у них щось не складається і не склеюється. Депресія, пляшка, сигарети. Ніби, теж жіночого роду, але їх надто багато. А потрібна усього лише одна. Єдина. Поруч, але так далеко, що її не дістати, як і з небес зірочку.

Нехай краса рятує світ! Нехай чоловіки знаходять красу в кожній жінці! Красу, щастя і заспокоєння.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»