Home Психология мужчин Чого хочуть чоловіки в ліжку?
Чого хочуть чоловіки в ліжку?
04.09.2014 18:45

Як правильно і швидко завести чоловіка? Як зробити, щоб чоловік захотів жінку? Засоби.
Стосунки між двома протилежними "полюсами" ніколи не вважалися простими. Швидше навпаки, адже для деяких воно схоже іноді із спілкуванням з марсіанином. На цю тему написані немало статей і різного роду публікацій. Але, не дивлячись на це, люди продовжують "розбивати собі лоби" об стіну нерозуміння.

Чого хочуть чоловіки в ліжку? Що і як зробити правильно, щоб чоловік хотів?

Найобразливіше, що нездатність почути свого партнера частенько призводить до того, що хороші і такі, що мають право на майбутнє союзи буквально розбиваються вщент. За даними статистики, під знаменитою фразою "не зійшлися характерами" дуже часто мається на увазі саме те, що залишилися незрозумілими якраз таки сексуальні бажання партнера. Не можна однозначно стверджувати, що для жінки секс просто менш важливий, чим для чоловіка.

Просто люди часто не удостоюють витратою часу питання нюансів сексуальних потреб один одного і особливостей сприйняття партнера. Хоча для багатьох далеко не секрет, що гармонійно налагоджене сексуальне життя істотно додає до тривалості життя. Так може бути все-таки коштує трохи поднапрячься і розібратися в собі і інтересах своєї коханої людини? Дізнатися, чого хочуть чоловіки і жінки в ліжку? Тоді і стане зрозуміло як завести коханого або кохану.

На самій адже справі все не так вже заплутано, як виглядає на перший погляд.

Одно з відмінностей між полою в плані інтимних стосунків проявляється вже в самому відношенні до слова "секс". Якщо у чоловіків з цим немає ніяких "заморочек", то у жінок справа йде трохи інакше. Вони розділяють його на "зайняття любов'ю" з коханою людиною і "просто секс", як спосіб розрядки ніяк не пов'язаний з почуттями.

І якщо перший варіант звеличується, то другий навмисно, у більшості випадків саме із-за виховання, приймається з розряду поведінки "поганих дівчаток" і тому, як правило, менш привабливий для жіночої половини людства.

Багато молодих дівчат скаржаться, що хлопці охолонули по відношенню до них. А може це якраз таки відповідь на їх своєрідну холодність. Ученими давно доведений той факт, що є певна невідповідність в плані зростання сексуального бажання і активності. У представників сильної статі пік бажання, так би мовити, доводиться саме на ранній вік: 17-28 років, а потім поступово йде на спад і до 50 років може взагалі пропасти.

А ось у чарівного створення справа йде трохи інакше. Швидше розвиваючись в розумовому розвитку від народження, вони значно пізніше дозрівають в сексуальному плані, а саме, їх бажання набирає оберти тільки десь з 30 років. Чоловікові ж до цього віку необхідно отримувати секс як мінімум в 2 рази частіше, ніж жінці. При цьому вони бояться давити на кохану і уславитися "сексуальним маніяком". Ось і доводиться замовчувати тихе невдоволення, яке з часом тільки зростає і у результаті виливається у відкритий конфлікт або банальну зраду.

Чоловік хоче, як втім і жінка, але тільки в нехитрішій формі, почувати себе бажаним. Це свого роду підживлення і для його его, що цілком нормально. Адже жінка теж вимагає від своєї половинки визнання її "самой-самой". Хоча в порівнянні з жінкою у чоловіків частенько вимоги до постільних нюансів зовсім не такі вже великі, як може припустити слабку стать.

Як правильно і швидко завести чоловіка в ліжку? Як зробити, щоб чоловік захотів? - Засоби.

Щоб зрозуміти їх необхідно просто згадати про його багатовікові інстинкти, що не втратили актуальність.

Чоловік був і залишається в якійсь мірі твариною. А будь-яка тварина, як відомо, реагує на рух. "Їжа", що пасивно лежить, мало його цікавить. Так само і в ліжку їм потрібна жива активна жінка, а не "колода" (пардон). Не обов'язково при цьому знати усі хитрощі "Камасутри", просто досить навіть дій-погладжувань у відповідь, покусувань і так далі

До того ж, не забувайте, що в той же час чоловік ще і завойовник, тому, багатьох заводить деяка неприступність бажаного об'єкту, який хочеться бачити після деякого опору скореним своїй волі. Цей елемент "боротьби" так само сильно збуджує чоловіків, найголовніше не переграти.

По своїй природній суті чоловік полігамний, тобто йому потрібна різноманітність образів, зверніть увагу, саме образів, а не обов'язково жінок, може бути цим пояснюється пристрасть багатьох чоловіків до ігор з переодяганням. За допомогою перевтілень жінка одна може легко потягатися з цілим гаремом.

Практично усі представники сильної статі віддають перевагу ясності в стосунках, так само і в сексі. На відміну від жінок, які люблять таємничість і напівтемряву, чоловіки хочуть бачити все в реальному світлі. Присутність світла обов'язкова, адже таким чином вони отримують візуальну додаткову стимуляцію. А, як відомо, ніщо не може так сильно збудити, як близькість споглядання голого тіла улюбленої жінки. При цьому від жінки очікується деяка розкутість.

Забудьте про невпевненість в красі своїх форм або целюліті, милі пані. Він вже на першому побаченні вирішив, хоче він вас або ні.

Невірно вважати, що чоловікам байдужа красива білизна. Воно якраз таки і може послужить додатковим стимулом збудження. При цьому, милі пані, постарайтеся, щоб воно було дійсно жіночним, тобто з мереживами, бантиками, рюшечками, вітаються панчохи і підв'язки. Трохи прикрите, але в той же час маняще відкрите тіло не залишить байдужим практично жодного "самця".

Чоловік в ліжку легко може передати "кермо влади" в слабкі жіночі ручки. Головне при цьому знати правильний напрям. Для цього ви повинні знати, чого насправді в даний момент хоче ваш партнер. Причому доведено, що іноді чоловік утруднюється повністю розкритися і розповісти про свої потайні бажання, боячись бути просто незрозумілим. Жінки, від вас потрібно усе уміння розв'язувати мови і "втиратися" в довіру, щоб довідатися цю "військову таємницю".

Якщо ви зрозумієте, що треба вашому чоловікові і зможете здійснити його бажання, вважайте, що ви прив'язали його до себе залізним ланцюгом. Ніколи не смійтеся над його бажаннями, проте це не означає, що ви повинні потурати йому у всьому. Якщо щось вам неприємне, то тактовно, але відверто скажіть про це, може бути можливо знайти яку-небудь альтернативу.

Ми звикли вважати, що тільки жінки люблять вухами, проте це далеко не так. Величезна кількість чоловіків прямо трепеще, коли йому на вушко шепочуть еротичні казки Шахерезады. Може це пов'язано саме з тим, що спочатку далеко не у усіх добре розвинена фантазія, а ось під навіяним сюжетом як комікси вже в голові домальовувалися картинки, результат приголомшливий.

У сексі чоловіки обов'язково хочуть бачити віддачу, тобто, довівши до оргазму жінку вони відчувають себе справжніми "мачо". Якщо ж жінка мовчки лежить або, ще того гірше, будує гримаси, то це відохотить, спрацювавши точно крижаний душ. При тому вітається голосовий супровід. Може це пов'язано з інтуїтивним розумінням на рівні інстинктів, що "мета досягнута" і можна проводити сім'явипорскування. А може бути просто впливає стереотип, нав'язаний порнографічною продукцією.

В цілому, кожен чоловік хоче мати поруч в ліжку активну, розуміючу, розкріпачену, спокусливу жінку. Найголовніше, навчитися слухати і чути один одного і тоді не ви не ставитимете собі це питання - Чого хочуть чоловіки в ліжку?.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»