Home Психология мужчин Як зрозуміти, дізнатися чи подобаєшся ти хлопцю? Як визначити, що подобаєшся хлопцю?
Як зрозуміти, дізнатися чи подобаєшся ти хлопцю? Як визначити, що подобаєшся хлопцю?
02.09.2014 19:28

Він тобі подобається. Дуже подобається. Зараз, в ці моменти, ти намагаєшся зрозуміти, чи відчуваєш ти до нього щось більше, ніж почуття симпатії. Спроба - не тортури, але труднощі створює. Та такі, що хочеться їх просто - напросто якось проігнорувати. Але ти не можеш зробити цього. Як ти хочеш дізнатися про нього все і відразу. Так не буває. Відразу і все - нецікаво.

Ти - студентка. Але не до інституту тобі. Ти працюєш. Але хочеш втекти у відпустку, щоб тебе ніхто не діставав з робочими питаннями. У тебе так багато подруг і друзів, але ось зустрічатися з ними тобі доки не хочеться. Тебе турбує одно: чи потрібна ти йому? Дивися, 4какое ліки у мене припасені для тебе, закохана бідолаха.

Як зрозуміти, дізнатися чи подобаєшся ти хлопцю? Як визначити, що подобаєшся хлопцю? Ознаки.

Ознаки того, що ти небайдужа хлопцю:

Він робить все, щоб залучити тебе в розмову або в недовгу бесіду з ним. Можливо, під час таких "спроб" ти почуєш багато незв'язної нісенітниці. Але навіть це "незначне безглуздя" зможе дати тобі зрозуміти, що в хлопцеві, який тобі подобається, живе, - поживає пані Симпатія.

Він дарує тобі подаруночки і сувенірчики, попри те, що Восьме Березня вже давно позаду, та і Новий рік, ніби як, вже дуже давно править містом. У кожній речі, яку він тобі піднесе, буде прихована надія. Надія на те, що твоє сердечко розтане, перетворюючись з Снігової Королеви в "вогник любові і пристрасті".

Він буде буквальний на колінах вимолювати циферки твого номера. У тому випадку, якщо ти не зглянешся і не відкриєш йому "таємницю мобільного", він шукатиме твій номер телефону через знайомих і через родичів. Припустимо, що твоєму прихильникові дуже круто повезло: він став володарем "важливих цифр". Можеш вважати, що твій мобільний телефон плавитиметься від дзвіночків і повідомлень.

Він розглядатиме тебе, закидаючи несмілими, але щирими поглядами. Він "лоскотатиме" тебе компліментами, зігрівати ласкавим тоном сказаних слів. Подивися в його очі. Хіба, ти сама не помітила, скільки в них усього чесного і відкритого? Ця відкритість і ця чесність - для тебе! Бери її, бережи її, якщо цей хлопець навпроти тобі доріг.

Він присвятить тобі вірші. Він навіть напише їх на асфальті, прямо під твоїм віконцем. Він не визнає такий метод визнань старомодним або застарілим, тому що в кожній буквочке, в кожній строчечке, він залишить свою любов, розділену на рими і прекрасні словосполучення. У них сховано стільки тепла.

Він обов'язково запросить тебе до кінотеатру або в піцерію. Він часто намагатиметься тебе куди-небудь запрошувати, дізнаючись, паралельно, про твої пристрасті і захоплення. Він навіть супроводжуватиме тебе на концерт твого улюбленого співака, хоч сам від нього і не в захваті.

Він запропонує тобі зустрічатися. Неважливо, натяками або безпосередньо. Не істотно, в якій конкретно обстановці це станеться. Найголовніше те, що він скаже слова, які зможуть трохи відкрити завісу усіх секретів, які він намагається від тебе приховати, тому що твого "ні" він боїться більше всього на світі.

Він завжди захистить тебе в компанії і де б то не було. Як словом, так і справою. Він не злякається наслідків і обставин. Йому абсолютно плюватиме і на те, що він може опинитися в міліції. Він не дозволить образити або принизити тебе.

Він, раптом, починає супер стильно і супер модно одягатися, користуватися парфюмом. Коротше, він одягнений "з голочки". А акуратність йому не позичати. З людьми почуття витворяють і не таке.

Він ласкаво називає тебе по імені, придумуючи йому(твоєму імені) усі нові і нові незвичайні звучання. Він хоче підкорити тебе, ти не чуєш? Це виразно відчувається в його інтонаціях. Він може говорити багато і довго. Нехай! Вчися слухати. І, між красивих слів, ти почуєш ще мільярди, ще красивіших словосполучень.

Що, помітила "симптоми", що дуже нагадують любов? Ну, ти, напевно, в курсі, що любов і народжується, розпочинається саме з симпатії. А потім вона міняє свій наряд і з'являється перед людьми в іншому образі. Звичайно, безперечно: любов - бездоганно прекрасна. Але, заради Бога, не варто дозволяти перетворюватися на любов симпатії, якщо ти до хлопця не випробовуєш нічого такого серйозного. Не будь жорстокою: розбиті серця і чоловічі сльози укорочують життя хлопців на декілька років.

Не грайся з почуттями інших. Вогонь почуттів не зможе загасити жодна пожежна машина. Та і час не в змозі його загасити. Час здатний лише вилікувати рани, які залишає несправедливість. Не роби боляче чоловікові! Уяви, як би тобі було образливо і боляче, якби, раптом, аналогічним чином, обійшлися з тобою. Ти б відразу заплакала і зненавиділа усім чоловіків у світі. Попри те, що усіх осіб чоловічої статі ти ніколи не побачиш. Тобі здаватиметься, що усі вони зрадники і егоїстичні власники. А чим ти кращий?

Всім! Тому що усі твої друзі вірять і знають, що так підло ти б не поступила ні з ким. Нехай це тебе і стимулює надалі. Любов - красива і ніжна, немов квіточка. Не зривай його, поки сама не зрозумієш, що така ж квіточка розпустилася в твоєму серці. Ця квітка - яскраво-червона троянда. Вона ранить і коліт шпильками, коли щось трішки не так. Але ти - фея. Ти зумієш створити диво. Яке? Здогадайся сама. Не вийде - я обов'язково допоможу тобі.

Невже ти не віриш, що чоловіки здатні любити? Ой, як даремно! Вони, іноді, та5к сильно закохуються, що і слів немає. Слова - потім. Любов - вершина всього. Вона сплітає воєдино людський розум, людську душу і людське тіло. І тільки той, хто знайомий з любов'ю не з чуток, зрозуміє її з півслова і ніколи не зрадить.

Усе написане на реальність не схоже? Ну, так закохуйся і дивися, де в моїх словах правда, а де - вигадка. Сперечатися я з тобою не буду. І не тому, що не люблю цього робити. Справа все в тому, що у кожної людини різне поняття і розуміння любові. Вона - одна. Намагайся робити так, щоб вона стала твоїм ангелом - хранителем. Ти не проти?

Цінуй любов, не кривдь, не оскверняй і не ображай, інакше ризикуєш ніколи більше не полюбити. А нелюбов - страшніше за отруту.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»