Home Психология мужчин Чому чоловікам так важко сказати «Пробач мене»?
Чому чоловікам так важко сказати «Пробач мене»?
04.04.2014 18:53

Чоловіки теж роблять помилки у відносинах і це факт. Інша справа, що зізнатися в цьому собі самим, а тим більше жінкам, їм ой як не просто. Деякі буквально «видавлюють» з себе слова «Пробач мене», але і є багато таких, які цих слів сказати не можуть.
Така поведінка завжди характерно для вольових, сильних чоловіків з активною життєвою позицією. Вони просто рухаються вперед, не звертаючи уваги на свої помилки, звідси і така поведінка. Більш м'яким і чутливим чоловікам простіше усвідомити і прийняти свої помилки, тому слова прощення їм не чужі.
За природою чоловіки більш терплячі. Вони можуть по кілька тижнів не визнавати свою провину, навіть якщо вона виявляється явним фактом. Тобто чоловіки до останнього сумніваються, що були не праві і якщо є хоч якась найменша зачіпка за їх правоту, вони будуть всіляко чіплятися за неї. Чоловіки автоматично вважають, що якщо жінка кричить і люто щось доводить, то вона і провокує сварку, незалежно від теми конфлікту, а значить вона і винна.
Так що у жінок залишається тільки одна тактика поведінки в таких випадках: пояснювати все дуже м'яко і рівним тоном. При цьому не варто чекати, що чоловік скаже слова вибачення. Швидше за все він поміняє свою лінію поведінки в наступній такій же ситуації.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»