Home Он и она Криза сексуального потягу. Як вибратися?
Криза сексуального потягу. Як вибратися?
26.02.2015 18:55

Пари, які прожили в законному чи цивільному шлюбах не один рік, відчувають час від часу охолодження один до одного. Втрачається гострота сприйняття дотиків, поцілунків, ласк. Цілком закономірним є небажання займатися сексом. Придумуються різні відмовки, аби уникнути близькості. Якщо чоловік сприймає такий стан досить байдуже, то жінка починає придумувати неіснуючих коханок, путан тощо. Як допомогти таким парам?

Існує безліч методик, покликаних відновити згаслі почуття, відродити колишню привабливість партнерів. Розглянемо одну з них. Що потрібно від чоловіка і жінки :

- Обговорити ситуацію, прийняти рішення про «реанімацію» сексуального життя;

- Не відходити від виробленого алгоритму дій, намагатися всіма силами виконувати умови;

- Розуміти, що ці дії покликані допомогти їм обом, а не одному.

Після відвертої розмови і визнання того, що без радикальних дій нічого не зміниться, купіть великий настінний календар і прикріпити його на саме видне місце в будинку. Відзначити три дні на тиждень, не важливо, в якій саме послідовності, в які потрібно буде займатися сексом. Незалежно від бажання, головних болів або невідкладної роботи.

Спочатку буде здаватися, що ніяких змін не відбувається. Але через тиждень, може два, кожен з подружжя або співмешканців відчує все зростаюче збудження. Думка про те, що завтра або сьогодні відбудеться, буде гаряча кров, викликати в мозку сексуальні «картинки». Адже тільки кілька років тому думки про близькість займали практично весь час, а тепер воно зайняте чимось іншим.

Буквально через місяць пара відчує не тільки поліпшення якості сексу, але і потепління відносин між один одним у всіх інших сферах життя. Дружина припинить постійне бурчання, що викликається незадоволеністю і неприємними думками. Чоловік відчує зрослу ніжність і тремтливість до партнерки. Секс покликаний, крім доставляння фізичного задоволення, ще й нівелювати загальну атмосферу відносин, зробити їх приємнішими і м’якшими.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости