Home Он и она Секс під час вагітності. Чи можна вагітним займатися любов'ю, сексом?
Секс під час вагітності. Чи можна вагітним займатися любов'ю, сексом?
22.08.2014 19:07

Питання, яке хвилює дуже багатьох : чи "можна вагітним любов'ю, сексом займатися"?. Відповідаю питанням на питання: а що, жінки в положенні - не люди?
Звичайно, про обережність треба пам'ятати, оскільки, усередині жіночого організму "живе" дитинча, яке хоче з'явитися на світ здоровеньким.

Секс під час вагітності. - Може, це викличе здивування, але, під час вагітності, можна займатися навіть анальним сексом. Ось, так радісна звістка для чоловічої частини планети! А жінки такому виду сексу не дуже-то і ради: їх більше притягає щось романтичніше і природніше.

А чоловіки, важко зітхаючи, вчаться "змиряться" з тим, що жінок їх пристрасті не зміниш. Шкода, що вони не замислюються над тим, що і чоловічі "інтимні хобі" складно піддаються змінам.

Чи можна вагітним займатися любов'ю, сексом? Чи можна займатися любов'ю, сексом під час вагітності?

Можна! І лікарі рекомендують. Але! Вся річ у тому, що на ранніх місяцях вагітності(перший, другий і третій місяці) сексуальний потяг набагато "знижується". Мабуть, жінка повністю "заповнює" свої думки майбутнім малюком.

Чоловіки випробовують потяг до вагітних точно так, як і раніше, до вагітності. Але жінки думають, що потяг до них, у чоловіків, зовсім зникне, побачивши їх "величезного" живота. До речі, з приводу його: у жінок з'являються комплекси. Ним завжди(усі дев'ять місяців) здається, що вони - потворні товстушки. Бідним чоловікам важко доводиться: вони згадують свій увесь словниковий запас, щоб переконати жінку в зворотному.

Цікавий факт: оргазм для жінки, в період вагітності, дуже корисний. І для дитини - так само. Природа, значить, і над цим добре "попрацювала". Без зайняття любов'ю можна прожити, але без них - нудно і якось навіть нецікаво.

Секс в місіонерській позі, природно, для жінки в положенні, небажаний. Тобто, їм, в такій позі, займатися можна, але дуже обережно, щоб живіт не був сильно здавлений тілом чоловіка.
Взагалі, є припущення, що треба, спершу, пройти повне обстеження у лікарів. Вони матусям майбутнім і скажуть, скільки, в їх ситуації "можна", а скільки - не "можна". Багато хто до лікарів не піде, щоб не почути яку-небудь негативну відповідь.

Негативна відповідь не страшна жінкам: вони можуть прожити без зайняття любов'ю. Вони боятися почути "ні" з тієї причини, що їх думки попереджають: "якщо у чоловіків не буде сексу - вони кинуть своїх половинок і не згадають про любов". Можуть і коханок завести, щоб від сексу не відвикати. В принципі, ніхто не сперечається про те, що є такий контингент. Але не все адже однакові! Ті, хто любить - змінювати не будуть, дочекаються кохану і її малюка.

Секс під час вагітності: сьомий, восьмий і дев'ятий місяць вагітності - "найголовніші" з усього періоду.Саме у ці місяці, треба особливо берегти себе і дитину. Тому - з сексом, в такі "складні" місяці, треба бути поакуратніше. Але, якщо жінка почуває себе прекрасно - секс нічого поганого тілу і організму жінки не зробить. І дитині - відповідно.

У одному можу заспокоїти: зайняття любов'ю не провокують викидень і не сприяє недоношеності. Ще, вагітних, порадує те, що не треба пити ніяких пігулок, не треба використовувати презервативи. І те, і інше - надійно, але так набридає, що "жіночі сили" втомлюються від того, що постійно треба бути "на стрёмі". Чоловіки - такі: якщо дитинчати пара не планує, але відбувається момент "так вже вийшло" - чоловіки, у більшості випадків, винять у всьому тільки жінку.

Жінки - теж дивні: якщо вони знають, як і в чому їх можуть звинувачувати чоловіки, чому ж, у такому разі, вони "по сто разів" не перевірять, чи все в порядку з "захистом"? Ситуація така: чоловіки сподіватися на жінок, а жінки - на чоловіків. А все - набагато простіше: сподіватися треба на методи контрацепції, а не один на одного.

Не туди мене "понесло". Ми говорили про те, що вагітним пані не забороняється зайняття сексом. Замінимо словосполучення на "зайняття любов'ю". Другий варіант звучить якось душевніше і красивіше. Хоч сенс від перестановки словосполучень і не міняється, але в такій "справі", як почуття, треба боротися за кожну дрібницю. Дрібниця - це букви, з яких складається слово "любов".

До речі, щоб зробити "стійкіше" відповідь "можна", приведу таку інформацію увазі читачів. Бувають випадки, коли саме завдяки вагітності, жінка уперше випробовує сексуальний потяг. Жінка, замість того, щоб піддатися спокусі, чинить опір йому: дуже нервує, метушиться. А це шкодить дитинчаті. Жінки вважають, що шкода дитинчаті наносить тільки неправильний образ життя і неправильне харчування, недостатність сну і негативні емоції.

Проте - помиляються: нервувати не можна, не можна відмовлятися від сексу, коли тіло жінки його "бажає".

Дитина, знаходячись в животику у матусі, дуже любить, коли його мама і папа люблять один одного. А батьки, дурнуваті, не вірять в це, підозрюючи, що не можна піддаватися "фізичній любові".

Не протипоказаний майбутнім мамам і оральний секс під час вагітності. Нехай вони насолоджуються і життям, і любов'ю, і станом душі. А душа, в моменти "знаходження" з коханим, літає і парить, немов метелик або птах, високо в хмарах.

Краща поза для вагітних - на бочку. В принципі, задоволення, зі зміною пози, не зникає. І не зникне. Якщо поза ця ще не була випробувана - прекрасна можливість зробити це зараз. Головне - не експериментувати з "важкими" позами. Не той час. Не кращий час. Після пологів - можна все. Найголовніше, щоб цим "всім" ніяк не шкодити громадськості.

Можна займатися любов'ю сидячи. Це - не боляче. Швидше - не дуже звично. А, можливо, є ті, хто досить часто практикує саме цю позу.

Секс під час вагітності : протипоказання медиків

- Інфекційні захворювання одного з "закоханих".
- Багатоплідна вагітність.
- Мазанина або кровотеча(вагінальні).
- Загроза переривання вагітності.
- Анамнез: передчасні пологи.
- Низьке прикріплення плаценти.

Усім вагітним жінкам і їх чоловікам - від щирого серця бажаю удачі і справжньої насолоди один одним. Любіть один одного. І любов буде поряд з вами вічна.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости