Home Он и она Що подобається в сексі чоловікам, хлопцям? Що подобається дівчатам, жінкам в сексі?
Що подобається в сексі чоловікам, хлопцям? Що подобається дівчатам, жінкам в сексі?
09.08.2014 18:04

Лови інформацію, що торкається твоєї улюбленої теми! Тема - секс. Всього чотири букви в слові, а такі популярні! Треба ж таке.
Чоловік і жінка - одно ціле. Але стають вони одним цілим (фізично) тільки за допомогою сексу і усіх його форм.
Поговоримо про форми сексу. Секс - такий же різноманітний, як і усі люди. В принципі, поняття "люди" і "секс" - дуже споріднені. Один без одного вони не існують. Але, не поглиблюватимемося в якісь філософські моменти. Нас цікавлять подробиці того, що стосується інтиму і інтимних стосунків.

Що подобається в сексі чоловікам, хлопцям? Що подобається дівчатам, жінкам в сексі?

Кунілінгус і мінет - та ще парочка! Усі люблять і те, і інше. Не все, звичайно, але переважна більшість. Як ти знаєш, і те, і інше відноситься до форм сексу. Ті, хто не любить куні і мінет - відносяться до окремих осіб. Зараз - по порядку. Розпочнемо з хлопців. За що вони не люблять мінет. Сам мінет, як такий, вони люблять. Але їм, буває, не подобається, як його робить партнерка. Є дівчата жінки, які, не помічаючи за собою, роблять усе грубо і з силою. Провиною всьому - пристрасть і її "рівень".

Ті дівчата, які не приймають куні, вважають, що цей вид сексу їх принижує. Так, як виявляється, оральна форма сексу, може кимось вважатися принизливій. Не усе приємне - приємно. Реакція на те, що дівчата не люблять кунілінгус, у хлопців - приголомшлива. Вони не можуть узяти в толк, як такий "захід" взагалі може не подобається. Швидше за все, вони здивовані так тому, що люблять мінет. Багато з них - навіть занадто.

Чи люблять чоловіки робити кунілінгус протилежній статі? Багато - так. І роблять вони це з величезним задоволенням, збуджуючись при цьому, отримуючи кайф. Їх приводить, в стан збудження, і той факт, що вони роблять приємне своїй жінці. Для багатьох чоловіків, дарувати приємне жінці - саме обожнюване зайняття.

Сексом можна вважати і петтингові елементи, якщо хочете. Назвемо це прелюдією, передмовою до сексуальних стосунків. Поцілунки, объятья, дотики - краса і приємність. А то, що можна поєднувати, дуже, до речі, вигідно і цікаво. І не цікаво без того, що було перераховано тільки що. У усьому цьому стільки солодкого і смачного. Самі знаєте.

Що подобається в сексі чоловікам, хлопцям? - Чоловікові подобається ануслинк. І це, для когось, не вважається збоченням. Що таке ануслинк? Як би це вульгарно не звучало, це лизання і ласки, призначені для попи. Ви ще більше дивуватиметеся, коли я скажу, що їм подобається саме його робити, а не отримувати від жінки. Хочу помітити: ця частина тіла, у прекрасної статі, набагато ніжніше, ніж у чоловічої статі.

Поставивши питання таким чином: "за що чоловіки секс люблять"?, ми зможемо дізнатися, що секс люблять за отримання задоволень. Саме задоволень, а не задоволення. Як не дивно, але це - одна з цілей чоловіка. Він не зможе жити без сексу так само, як і будь-яка жінка без шопінгу і кольорів. Порівняння, напевно, не рівносильні, та зате досить чіткі.

Що подобається дівчатам, жінкам в сексі? - Жінки теж люблять секс. Дуже люблять і не приховують цього. Але у них дещо інше відношення до интимчику. Вони можу прожити і без нього, деякий час. До речі, і живуть, коли у них немає на ці справи настрою. Жінка, на відміну від чоловіка, буде рада звичайному нічному спілкуванню в ліжку. А чоловікові, в такому місці, потрібний секс. Чоловіки взагалі, за звичкою, що живе в головах, намагаються використати будь-яку можливість, щоб зайнятися "цим".

Як вони втрачають голову від сексу, лякає навіть їх самих. Ось, чому, після нього, виникають скандальчики і перестрілки. То про контрацепцію забули, то її не так дотримувалися, то не до неї було. Про всякі такі "недоліки", як вони вважають, повинна пам'ятати і піклуватися жінка, оскільки вона розумніше і сообразительнее.

Секс між чоловіком і жінкою. Психологія стосунків в сексі.

Чоловіки, звичайно, боятися відповідальності. Але вони не замислюються про неї, коли поруч є красива дівчина або жінка. Все, що вони хочуть від неї - ця інтимна увага. Хоч би крапелька його, з розуму зводить чоловіків. І самооценочка-то як злітає! Мало не до небес самих.

Чоловік рад увазі і скованої жінки. Він, знаючи про те, що жінка у шлюбі, не стане зупинятися, якщо є почуття і тяжіння до такої жінки.

Протилежній статі, чи знаєте, теж не так і просто. Жінка, виявившись вагітній, після чергового інтимного контакту, довго думає перш, ніж признатися, чоловікові, у своєму цікавому положенні. Буває, що і боятися нічого. Але страх, сам по собі, не виникає і не проходить, як відомо.

Чоловіки, на жаль, влаштовані так, що їм, дуже часто, більше подобається секс без всяких зобов'язань. А діти. Вони, частенько, і самі вважають себе дітьми. В принципі, воно так і є. Їм і зручно грати таку роль. Вони ж обожнюють, коли жінки за ними "доглядають", сюсюкаются з ними, їсти готують для них. Але зараз - мова не про "дитинство". Мова про серйознішу "річ".

Чоловіки люблять сексуальні ігри з сексуальними жінками. Правда, не усі жінки розділяють смак на ігри такого роду. Чоловікові, іноді, подобається супер ініціатива з боку протилежної статі. Жінка любить, в основному, коли, в ініціативності, чоловік домінує. Ще одна "не совпадаемость": чоловік любить позу "бочком", але її розуміють не усі жінки.

Компроміс в сексі - прекрасна зброя. Питання тільки в тому, як правильно користуватися такою зброєю. Адже воно, якщо і є, то тільки теоретично, на словах. І чоловіка, і жінки боятися, що ініціативністю можуть усі зіпсувати або не догодити партнерові. Нехороше, звичайно, слово "партнери", якщо воно торкається близьких стосунків. Але, оскільки, до нього вже звикли практично усі, його можна використати, як звичайне, не бентежаче нікого слівце.

Секс - не лише приємний, але і дуже корисний. Він, наприклад, допомагає здорово розслабитися, зняти стрес і напругу. Не даремно ж люди, які довгий час "відмовляються" від сексу, стають, раптом, дратівливими і злими. І це помічає усе оточення. Так, дратівливість сховати не так-то і просто. І немає чого!

Краще "прийняти дозу" сексу. Якщо немає другої половинки - тимчасове явище. Воно не стане постійним, якщо не сидіти, склавши руки, і чекати, поки половинка сама з'явиться в полі зору.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости