Home Он и она Що спонукає людей займатися сексом
Що спонукає людей займатися сексом
17.07.2014 19:41

Експерти з Техаського університету нарахували 237 різних мотивів для вступу в інтимні стосунки , повідомляється в статті , опублікованій в додатку Estilos де Vida до газети La Vanguardia.
Люди не завжди прагнуть займатися сексом з любові, зауважує Жорді Жарке. «Напевно, когось розчарують ці висновки, інші визнають їх самоочевидними. Факт той, що серед мотивів переважають нудьга, безсоння або тяга до забороненого плоду, не кажучи вже про цікавість або помсту. А іноді люди займаються сексом, щоб уникнути розмови на незручну тему. Або щоб влаштуватися на роботу», — розповідає автор.

Зі свого боку, каталонський коуч і консультант з філософії Хосе Карлос Арройо зауважує: «Традиційний секс помер, і люди насмілюються запитувати себе, навіщо вони займаються сексом. «Щоб насолодитися своїм тілом ? Тілом іншої людини? Щоб поекспериментувати? Можливо, щоб краще пізнати себе самого? З якоїсь духовної причини? » — Запитує він. І зізнається : для нього секс — можливість зробитися абсолютно нестандартним коханцем, порвати з рутиною, так як ми народжені, щоб насолоджуватися чимось новим і відчувати щастя.

Тим часом гінеколог Даніель Флауменбаум написала, що 85 % жінок, займаючись сексом, відчувають нудьгу.

Психолог і сексолог Емма Рібас вторить : «Жінки, які страждають емоційною залежністю, займаються сексом тому, що так треба, а не тому , що вони бажають цього. Вони бояться: якщо не буде сексу, партнер їх покине».

Автор повертається до згаданого списку, в якому цілих 237 мотивів для занять сексом. Деякі — цілком передбачувані: «мені сподобалася його (її) зовнішність», «секс викликає у мене приємні відчуття». Інші здивували самих дослідників: секс як засіб від головного болю, секс як спосіб підштовхнути людину до розриву з дружиною або чоловіком і навіть як спроба відчути себе ближче до Бога.

«А хтось запевняє, що прагне спалити калорії після ситної вечері»,- йдеться в статті.

Дослідження зруйнувало той стереотип, що жінки намагаються через ліжко отримати матеріальні блага або підвищити соціальний статус. Один з дослідників, Девід Басс зауважив:»Судячи з наших результатів, чоловіки ведуть себе так частіше, ніж жінки». Втім, ті ж експерти запевняють , що відмінності між статями не такі вже й великі.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости