Home Наука За рінгтоном мобільного можна визначити комплекси його власника
За рінгтоном мобільного можна визначити комплекси його власника
04.04.2014 18:48

Більшість користувачів мобільного телефону використовують як дзвінок не стандартну мелодію, а якусь улюблену пісню. Так ось з цього рінгтону можна визначити чи є у господаря телефону комплекси і які вони.
Люди, які ставлять на дзвінок мелодії з класичних музичних творів, страждають комплексом відмінника. У них все має бути «як треба» або «як у людей». Дуже часто їм стає нудно, їх охоплює апатія і вони починають глибоко копатися в собі. Але з депресії їм вдається вийти також швидко, як і потрапити в неї. До речі не завжди класична музика на рінгтон і культурне виховання людини пов'язані. У більшості випадків буває навпаки.
Гучні низькочастотні мелодії з гітарним рифом або стандартна телефонна трель звучить у тих, хто упертий і найбільше в речах і в людях цінує надійність. Як правило, такі люди прагнуть спокою і врівноваженості.
Епатажні пісні, приколи, звуки з тваринного світу обирають люди, які підсвідомо прагнуть виділятися з натовпу. Дуже часто смак цих людей не підходить до їх роду діяльності чи соціальному статусу.
Класичні хіти західного рока звучать на телефонах людей, які люблять, щоб усе було за правилами. Їм подобається масштабність, але до мозку кісток вони мислять класично. Часто вони виявляються справжніми меломанами.
Кінохіти на рінгтон ставлять ті, то вміє по-справжньому дивувати оточуючих. При цьому завжди людина поводиться передбачувано, але в один момент її поведінка виходить за сформовані рамки.
Рокопопсовий сучасний репертуар вибирають любителі новинок, які завжди в курсі того, що модно і актуально.
Романтику і хіти 80-х встановлені на телефонах романтиків, які цінують домашній затишок.
Заїжджені популярні мелодії ставлять собі так звані «сороки», тобто ті, хто тягне до себе «все, що блищить або погано лежить».

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»