Home Мужское здоровья Червона риба — джерело довголіття для чоловіків
Червона риба — джерело довголіття для чоловіків
08.07.2014 17:37

Група вчених з Національного інституту здоров’я і харчування в Японії в рамках нового дослідження виявила, що часте вживання червоної риби покращує самопочуття і здатність вести активний спосіб життя у людей похилого віку.
Перед початком дослідження більше 1000 літніх чоловіків і жінок заповнили анкети, в яких були питання, що дозволяють оцінити як психічний , так і фізичний стан піддослідних. Так, в анкеті були наступні питання: наскільки комфортно їм користуватися громадським транспортом, провідують вони друзів і як часто це трапляється, чи звертаються до них за порадою. Крім того в анкеті також треба було відповісти на питання про те, що вони вживають в їжу.
Виявляється, що ті, хто вживав їжу з достатньою кількістю тваринного білка, в 39 % випадків показували кращі результати по психічному і фізичному стану.
Білок — це ключова речовина для побудови та зміцнення м’язів і захисту від переломів при падіннях, проте з віком організму стає важко обробляти і засвоювати живильні речовини. Таким чином, добова норма корисних речовин збільшується, щоб і в майбутньому підтримувати організм у здоровому стані.
Також було встановлено, що чоловікам необхідно більшу кількість білка, оскільки з віком вони втрачають більше м’язової маси.
Найкориснішим джерелом білка є червона риба, оскільки в ній у великій кількості містяться корисні жирні кислоти омега-3, що полегшують артрити і запобігають розвиток слабоумства. Регулярне вживання цього чудового за своїми властивостями продукту робить людей різних віків і статей активнішими, а також знижує ризик більшості серйозних захворювань на 40 %.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»