Home Красота

Содовий розчин: природна альтернатива шампуню 26.02.2015 18:23

У більшості сучасних шампунів і доглядаючих засобах містяться продукти переробки нафти, які, за рахунок утворення непроникної плівки на волоссі і шкірі голови, значно ускладнюють газообмін і природне утворення шкірних жирів (який є захистом), внаслідок чого волосся стоншується, стає ламким і швидко забруднюється.

 
Як правильно підібрати колір волосся 05.12.2014 19:16

Бажаючи змінити колір свого волосся, краще йти до професіонала. У такому разі ви убережете себе від серйозних помилок. Так, вони, звичайно, поправні, але з часом. А навряд чи хто-небудь з нас, представниць прекрасної половини людства, згоден чекати 2-3 місяці, щоб помилка усунулася сама собою. Відправившись

 
Біоламінування волосся, Біо ламінування - відгуки 02.12.2014 21:37

Ніщо так не робить жінку яскравішою і привабливішою, як зачіска, здорове і доглянуте волосся. Іноді, щоб добитися потрібного ефекту доводиться застосовувати масу всіляких засобів, не кращим чином волосся, що впливає на стан. Це і фарба для волосся, і фен, і прасування, і плойки. Оздоровити волосся, зробити їх блискучішими, гладшими

 
Як красиво зробити брови? Як правильно, красиво малювати брови, підводити брови? 26.11.2014 20:33

Жінки фарбують брови не лише заради того, щоб ефектніше виглядати. Їм треба підкреслювати все те, що у них є. Підкреслити красу своєї обличчя.
Як красиво зробити брови? - Треба правильно і красиво малювати брови.
Порисуем? Сьогодні малюватимемо не на листі паперу, і не в альбомчику

 
Як змити чорний колір волосся 18.11.2014 20:21

Жінка завжди хоче залишатися для чоловіка загадкової і бажаної, і з цією метою нерідко прибігає до процедури фарбування волосся. Зміна кольору волосся дозволяє одномоментно змінити зовнішній вигляд в цілому, стати зовсім іншою, новою не пізнаною для чоловіка.
Часто для того, щоб зміниться практично до невпізнання, жінки

 
Матеріали для гелевого нарощення нігтів 17.11.2014 18:49

У статті детально розповідається про матеріали, необхідні для нарощування гелем красивих нігтів. Також порівнюються два поширені способи створення штучних нігтів : за допомогою гелю і акрилу.
Для нарощування використовують спеціальний гель. Він буває прозорим, білим і матовим - його колір нагадує природний відтінок нігтів. На

 
Синяки під очима. Як прибрати і позбавитися? 12.11.2014 11:05

Як часто подивившись в дзеркало, ми із сумом відмічаємо появу під очима темних кругів, так званих синяків. Причини цього неприємного явища можуть бути найрізноманітніші.
Причини появи синяків і мішків під очима.
Одна з причин появи, що найбільш зустрічаються, це звичайне недосипання

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 74
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости