Home Дом и семья Використовуємо фен-шуй щоб привернути любов, гроші і удачу
Використовуємо фен-шуй щоб привернути любов, гроші і удачу
16.10.2013 19:22

Фен-шуй допомагає нам правильно управляти енергією і направляти її в життєво необхідні сфери. Поговоримо про те, як може фен-шуй залучити до вас любов, гроші і удачу. Для залучення грошей в будинку або в офісі потрібно активувати зону багатства - це південний схід приміщення. Перше, що потрібно зробити - це генеральне прибирання в даній зоні. Потім потрібно підібрати основні «грошові» кольори. Згідно фен-шуй, фінансові потоки притягують зелений, чорний, ліловий і темно-синій кольори. Можете в цій зоні просто покласти купюри або монети даних кольорів. Дерево і вода відносять до стихій багатства, так що зображення водоспаду або фонтанчик (невеликий акваріум) і живе кімнатна рослина з невеликими округлими листочками посилять грошову зону, а найголовнішим символом богатсва вважається жаба, яка сидить на грошах.
Щоб привернути любов потрібно активізувати південний захід свого будинку. Тут теж потрібно навести порядок, прибрати всі одиночні предмети, фотографії померлих людей і знімки, де ви знаходитесь одні. За любов відповідають такі стихії як земля і вогонь. У зоні любові можете розмістити червоні свічки у вигляді серця, качечки - мандаринки, дві переплетені виноградні лози, пару голубів або намалюйте два з'єднаних разом серця.
Для залучення удачі необхідні талісмани розташовують у центрі будинку або іншого приміщення. До талісманів, які радить фен-шуй відносять бамбук щастя, лотос, жовту хризантему і дракона.
Але найголовніше пам'ятайте, що фен-шуй покликаний тільки допомогти вам направить енергію в потрібне русло, а решта вам необхідно робити самому. Використовуйте всі шанси, що надає вам життя і тоді ви отримаєте те до чого прагнете.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости