Home Дом и семья Чоловічі і жіночі обов'язки: як їх поділити вдома?
Чоловічі і жіночі обов'язки: як їх поділити вдома?
15.10.2013 18:32

Помити посуд, винести сміття, приготувати їжу - хто повинен все це робити? Всі пари стикаються з цими питаннями і нерідко сваряться на цьому грунті. Як зробити так, щоб домашні клопоти не затьмарювали ваші відносини і хтось один не тягнув на собі весь тягар домашніх турбот?
Так як у сучасному світі вже кожен відстоює свою думку й інтереси, з цим необхідно рахуватися. Є пари, які креативно підходять до вирішення побутових питань. Наприклад, одна знайома пара розробила бальну систему, привласнюючи бали домашнім справам по рейтингу залежно від небажання ними займатися. Наприклад, пропилососити - це 1 бал, а помити підлогу - 2. Хлопець дуже ретельно стежив за тим, щоб загальна кількість набраних балів була приблизно однакова. Також у них був графік чергування. Правда, довго такої схеми вони не витримали.
Кращий спосіб - це якщо кожен розбере зручні обов'язки, а ящо залишилися справи, то діляться порівну.
Тобто, в принципі суто чоловічі або жіночі заняття. Збирати меблі властиве чоловікам, зі зрозумілих причин, а пересаджувати вазони - жінкам.
Головне в питанні розподілу зобов'язань - це вміти домовитися. Краще при досягненні компромісу уникати таких висловлювань як: «Я ніколи цього не робив і робити не буду!» «Я ненавиджу це робити і не стану!». Можливо, варто ненависні обом справи вирішувати разом?

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости