Home Дом и семья Найдорожчі будинки російських зірок
Найдорожчі будинки російських зірок
11.10.2013 22:04

Зірки російського шоу-бізнесу намагаються не відставати від своїх західних колег і купують елітну нерухомість. Ми представляємо вам список найдорожчих особняків вітчизняних знаменитостей.
Найдорожчий замок придбав собі Максим Галкін. Палац пародиста займає цілий гектар і оцінюється незалежними ріелторами в півмільярда російських рублів. При цьому, швидше за все внутрішнє наповнення палацу коштуватиме набагато дорожче самої споруди .
Недалеко від будинку Галкіна стоїть ще один дорогущий особняк, який належить всесвітньо відомому диригенту Юрію Башмету. Вартість будинка приблизно 410 мільйонів рублів. Але у розташування будинку є істотний недолік - він знаходиться одразу біля шоссе.
На третьому місці розташувалася заміська дача Микити Михалкова за 400 мільйонів рублів. А по сусідству з ним стоїть будинок Андрія Кончаловського вартістю в 360 млн.
Чимало коштують заміські будинки Йосипа Кобзона та Юрія Антонова. За словами експерта за них можна буде виручити в середньому 300 мільйонів рублів.
Куди в російському шоу-бізнесі без Алли Пугачової. Її заміський будинок за вартістю не сильно поступається попереднім екземплярам і оцінюється в 280 млн рублів. Будинок Примадонни розташований віддалено, а біля нього є ліс і водойма.
У список найдорожчих будинків російських зірок потрапив особняк Олександра Малініна, який коштує 190 мільйонів рублів.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости