Home Дом и семья Найпопулярніші міфи про шлюб
Найпопулярніші міфи про шлюб
11.10.2013 18:55

Є такі міфи, які впливають на людей і їх бачення майбутнього життя в шлюбі з коханою людиною. Не дайте цим міфам і стереотипам зробити свою мерзенну справу з вашим ставленням до шлюбу.
Перший міф - любов є єдиним рецептом щасливого шлюбу. Любов - це як поштовх до шлюбу, а в сімейному житті не другорядну роль грають терпіння, турбота, співчуття, увага, такт і т.д.
Другий міф - у шлюбі ви перестаєте розвиватися як особистість. Всі заздрості від вас, як ви зможете розподілити час на обов'язки і своє хобі.
Третій міф - реєстрація шлюбу зміцнює відносини. Якщо у вас до шлюбу відносини були натягнутими, то штамп у паспорті проблему ніяк не вирішить.
Четвертий міф - подружжя повинні мати однакові інтереси. Це вирок для сімейного життя. Родзинка і полягає в розмаїтості, ви повинні доповнювати, а не копіювати один одного.
П'ятий міф - міф другої половинки. Або іншими словами: по-справжньому щасливі ви можете бути тільки з однією людиною в цьому світі. Справа в тому, що ідеальної половинки немає, а будь-які відносини - це щоденна робота, над якою потрібно працювати в задоволення.
Шостий міф - діти зміцнюють шлюб і роблять його більш щасливим. Перша дитина - це стрес для батьків і вже залежить від них, як вони з ним впораються.
Сьомий міф - одружені люди отримують менше задоволення від статевого життя. Секс у одруженої пари - це не тільки фізичний акт, а й глибокий емоційний зв'язок. А задоволення залежить від того, наскільки міцною буде цей зв'язок.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости