Home Дом и семья Діти- мауглі! Шок: батьки зробили зі своїх дітей справжніх звірів
Діти- мауглі! Шок: батьки зробили зі своїх дітей справжніх звірів
07.10.2013 16:11

Діти, яких виявили в центрі Львова, просто шокували громадськість.
3 липня в міліцію міста надійшов анонімний дзвінок. Людина повідомила, що в одному будинку батьки насильно утримують своїх дітей.
Те, що побачили співробітники правоохоронних органів, які прибули на місце виклику, повалило їх в жах. Перед ними був невеликий приватний будинок , який міг розвалитися в будь-яку хвилину . Посеред однієї кімнати знаходилося двоє дітей , які лежали серед жахливої антисанітарії на надувних матрацах . Хлопчики були нестрижені , давно немиті , в лахмітті і важили вони як мінімум в два рази менше , ніж повинні були в їхньому віці .
6-річний Юра і 14- річний Любомир не те що днями, а роками не бачили сонця. Хлопці бояться сторонніх людей , вони не вміють розмовляти і пересуваються поповзом . Здається, що вони і ложки в руках не тримали . Сусіди горе- батьків навіть не знали , що у пари є діти.
Коли у неї забирали дітей , то жінка доводила , що у них все нормально , про дітей вона піклується і вони у неї повністю здорові. До речі у неї юридична освіта .
Після обстеження , лікарі констатували у дітей глибоке відставання у фізичному і психомоторному розвитку . У обох хлопчиків атрофувалися м'язи , вони мають проблеми з суглобами , а у старшого хлопчика на обличчя ознаки ДЦП.
Зараз хлопців постригли , вивели їм воші , вилікували від шкірних захворювань. Їх годують дитячими сумішами , вчать розмовляти і тримати ложку в руках. Але лікарі оптимістично налаштовані і кажуть , що при відповідному лікуванні хлопчики все ж зможуть адаптуватися в суспільстві.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости