Home Дом и семья Як відзначали Великдень вітчизняні зірки
Як відзначали Великдень вітчизняні зірки
23.04.2014 20:04

У цей рік православне свято Великдень багато зірок відзначали в колі сім'ї і навіть пекли традиційні паски. Ми розповімо вам подробніше, хто, де і з ким проводив ці святкові дні.
Телеведуча Ольга Бузова зустрічала Великдень із чоловіком, традиційною паскою, яйцями і футболом. Її колега по цеху Вікторія Боня теж була в колі сім'ї з маленькою донькою Анджеліною. У цю Пасху дочка Боні вперше спробувала паску і цокаються фарбованими яйцями. Про це Вікторія написала на своїй сторінці в соцмережі.
Співачка Нюша на свято поїхала до бабусі. А Ксенія Собчак була з чоловіком і мамою. Правда вони на свято пішли в ресторан, а потім в Московський музей сучасного мистецтва.
Стас Михайлов на Великдень зустрічав тещу, яка вирішила провідати зятя. Вся сім'я Михайлова в свято вирушила в Храм Різдва Іоанна Предтечі на Пресні.
На службі в церкві був навіть король гламуру Сергій Звєрєв. Цього разу він вирішив не залишатися осторонь від сформованих традицій.
Православних традицій дотримуються Евеліна Бледанс і її чоловік. Більше того, зірка вирішила не купувати паску та інші традиційні страви до свята і приготувала все сама.
Ось хто не встиг підготуватися до свята, так це Анфіса Чехова. Телеведуча напередодні Великодня тільки повернулася з відпустки на острові Маврикій, так що Великдень у неї був без паски і фарбованих яєць.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости