Home Дом и семья Як зустрічати чистий четвер 2014?
Як зустрічати чистий четвер 2014?
16.04.2014 19:41

Чистий четвер у 2014 році випадає на 17 квітня. Цей день має свої обряди і звичаї, яких ось уже кілька століть дотримуються православні люди. Поговоримо про те, що роблять в чистий четвер.
Чистий четвер так і зветься тому, що це день, який належить зустрічати чистими як душею, так і тілом. Душа людини повинна очищатися в перебігу Великого посту, а очищення тіла, як раз проводиться в чистий четвер.
Щоб бути здоровим весь рік, необхідно вмитися в цей день до того, як зійде сонце, тоді разом з променями сонця в чисте тіло увійдуть світлі думки.
Тим, хто хоче мати красиве і здорове волосся, варто попередньо записатися до перукаря на чистий четвер 2014. Також саме в цей день наші пращури стригли немовлят вперше.
Якщо проаналізувати всі прикмети, чистий четвер також необхідний для того, щоб повністю очистити своє житло. Тому постарайтеся по максимуму позбутися мотлоху та сміття, який скупчився в вашому домі. Разом з брудною водою і сміттям з дому в цей день йдуть неприємності.
У списку того, що роблять у чистий четвер, є також згадка про налагодженні відносин з близькими. Саме в цей день необхідно вирішити всі сварки, образи і скандали.
Не забудьте в чистий четвер 2014 навести порядок з пранням і перепрати всі необхідні речі.
Після чистого четверга в будинку вже не прибирають, також не дають нікому в борг. Також в цей день можна просити у Бога удачі і благополуччя, але ні в якому разі не грошей чи якихось матеріальних цінностей.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости