Home Дом и семья Як пофарбувати яйця на Великдень оригінально і красиво?
Як пофарбувати яйця на Великдень оригінально і красиво?
15.04.2014 21:54

Православне свято Великдень має кілька традицій, в числі яких є звичай фарбувати яйця до цього свята. Як правило, яйця фарбують в чистий четвер, в день, коли в будинках закінчують наводити порядки. Ми підготували спеціально до свята кілька оригінальних і простих способів, як пофарбувати яйця на Великдень. Перед тим як варити яйця, протріть їх спиртом, так фарба буде краще на них лягати. А щоб при варінні яйця не лопнули, посоліть добре воду.
Більшість господинь фарбують яйця в цибулинні. Так найлегше пофарбувати яйця до Великодня своїми руками. Вам необхідно півгодини проварити велику кількість цибулиння у воді, дати навару постояти трохи, покласти в нього яйця і варити їх до готовності.
Якщо хочете мати гарні яйця на Великдень зеленого кольору, то поваріть їх зі шпинатом або кропивою, а жовтий колір виходить у відварі з куркуми.
Тим, кому подобається красивий бежевий або коричневий колір, можуть поварити яйця в молотій каві.
Щоб довго не шукати, як прикрасити яйця на Великдень, умочіть їх в рисовій або інший крупі, загорніть туго в марлю і так зваріть. В результаті у вас будуть яйця з візерунком у крупинку.
Оригінально може виглядати наступна прикраса яєць на Великдень. Можете зробити яйце - дівчинку або хлопчика за допомогою двостороннього скотчу, а можна і зовсім спорудити голуба з пір'я.
Також не потрібно довго думати, як пофарбувати яйця на Великдень, долучивши до цього дитину. Достатньо взяти дитячі маркери на водній основі і дозволити малювати малюкові все, що він захоче.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости


Интернет-издание «ШоуБиз»