Home Беременность и роды Як зробити дитину
Як зробити дитину
20.10.2014 19:32

Ти прийняла рішення стати мамою, але зробити дитину не виходить. Не знаєш як завагітніти? Давай розберемося, які ради допоможуть прискорити процес.
Розглянемо декілька дієвих порад, які підкажуть тобі, як зробити дитину.
Огляд у лікаря

Навіть якщо, на твою думку, у тебе немає скарг на здоров'ї і ти знаєш як завагітніти, перед тим, як зачати дитину, пройди медичний огляд. Якщо обстеження підтвердить які-небудь проблеми із здоров'ям, майбутня мама має бути під контролем лікаря.

Якщо ти відповідально підходиш до планування дитини, обов'язково відведи до фахівця свого чоловіка.

Окрім цього, не зайвим буде пропити цикл вітамінів. Ефективні в цьому випадку перинатальні вітаміни, які містять фолієву кислоту. Вони допоможуть зменшити ризик дефектів невральної трубки, наприклад, тріщини хребта дитини.

Дотримуйся циклу

Період овуляції - цей найсприятливіший час для зачаття. У жінок з циклом в 28 днів овуляція наступає зазвичай на 14 день. Проте якщо тобі складно самою розібратися, визначити точно, коли у тебе настане овуляція тобі допоможе тест на овуляцію, який можна придбати в аптеці.

Якщо ж такої можливості немає, можна визначити дату овуляції за допомогою виміру базальної температури. Вона однакова упродовж циклу, а ось після овуляції ця температура збільшується на 0,3 - 0,4 градуси. Проте цей метод вимагає часу. Використати одиничний випадок - не можна. Для точності потрібні підсумки вимірів мінімум трьох циклів.

Неправильних поз не існує

Не можна сказати, що яка-небудь поза в сексі вдала для зачаття, а інша немає. Дуже рідко трапляється так, що шийка матки у жінки знаходиться в незвичайному положенні під час зайняття сексом в певній позі. Єдине, що можна враховувати при зайнятті сексом, це закон гравітації. У деяких позах потік сперматозоїдів сповільнюється.

Як зробити дитину: кращі пози

Немає сенсу піднімати ноги: Часто можна почути таку раду для швидкого зачаття: після сексу треба полежати з піднятими вверх ногами. Насправді, якщо навіть підняти ноги вгору, положення тазу не зміниться. На успішність зачаття це ніяк не вплине. А ось просто спокійно полежати 10-15 хвилин після сексу буде дійсно корисно. Так спермі легше буде потрапити в матку.

Не перестарайся

Щоб підвищити шанси зачаття дитини, не треба вимотувати один одного сексом під час овуляції. Річ у тому, що якість чоловічої сперми при частій еякуляції знижується. Щоб подвоїти свої шанси завагітніти, досить займатися сексом один раз в день.

Щоб сперматозоїди були життєздатніші і активніші, чоловік не повинен носити облягаючий одяг. Часте відвідування сауни і звичка носити мобільний телефон на поясі також погано впливають на якість сперми.

Щоб зробити дитину уникай стресів

Спроби зачати дитину, які довго не призводять до бажаного результату, - це стрес як для жінки, так і для чоловіка. Нервозність погано відображається на овуляції і часто викликає розлади у чоловіків. Будь-які здорові методи розслабитися допоможуть поліпшити результат: акупунктура, масаж, навіть пару ковтків вина не зашкодять.

Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя - це не фанатичне зайняття спортом. У нашому випадку це навіть викличе відсутність овуляції. Треба знижувати рівень фізичного навантаження, якщо твої тренування тривають по 45-50 хвилин щодня.

Півгодинна аеробіка або ходьба, здорове харчування - ось що дійсно допоможе зачати дитину. Позбався від шкідливих звичок(чоловіків це теж торкається), в першу чергу від паління і вживання алкоголю.

Відмовся від дієт

Вживання низькокалорійних продуктів і, як наслідок,, схуднення негативно позначається на гормонах, що відповідають за фертильність. Якщо ти хочеш і схуднути і стати матір'ю - доведеться вибрати щось одно. Якщо ти вибрала друге, то не забувай про правильне повноцінне харчування. Позбавляйся від перекушувань на ходу. І пам'ятай, що значне збільшення або зниження ваги сильно зменшують твої шанси завагітніти. Тому постарайся врегулювати свою вагу до початку вагітності.

Сприятливий період

Період менструального циклу, коли настання вагітності найбільш вірогідне, називається фертильним періодом.

Фертильний період сам по собі дуже нетривалий - він триває 48 годин з моменту овуляції, тобто яйцеклітина, що покинула яєчник і відправилася мандрувати по жіночих статевих шляхах, може бути запліднена впродовж 2 діб. Проте необхідно враховувати, що сперматозоїди залишаються життєздатними в організмі жінки приблизно впродовж 5 днів. Тобто, яйцеклітину, що тільки що вийшла, можуть зустріти сперматозоїди, терпляче очікуючі її в маткових трубах і навіть в черевній порожнині.

Таким чином, з обліком не лише жіночого, але і чоловічого чинника, тривалість фертильного періоду складає 6-8 днів. З практичної точки зору його тривалість при розрахунках іноді навмисно збільшують, тому що буває досить важко визначити терміни його початку і кінця.

Для того, щоб точніше розрахувати фертильний період, треба визначити початок овуляції. Зробити це можна за допомогою виміру базальної температури впродовж декількох циклів, а також використовуючи тести на овуляцію по сечі або слині. У ідеалі овуляція відбувається кожен місяць приблизно в середині менструального циклу.

Як часто треба займатися сексом щоб зробити дитину?

Довгий час вважалося, що чоловікові слід утримуватися від сексу впродовж декількох днів до найбільш фертильного періоду у жінки, щоб у нього накопичилося більше сім'яної рідини. Частково це вірно.

Дослідження показують, що чим частіше у чоловіка відбувається еякуляція, тим менше у нього сім'яної рідини.

Але необхідно відмітити, що оплодотворительное властивість сперми залежить від частоти статевих актів. Чим більше статевих актів і еякуляцій, тим краще головний чинник для зачаття - рухливість сперматозоїдів. А ось у пар, що займаються сексом один раз в тиждень, цей відсоток знижується до 10, оскільки вони просто можуть пропустити основний момент, коли можна завагітніти.

Після сексу не варто квапитися вставати відразу, краще полежати на боці або прийняти позу берізки - високо піднявши ноги. Вибір пози безпосередньо залежить від особливості будови вашої матки. Так, при внутрішньому загині рекомендують лежати на животі, нахиляючись у бік загину, а при дворогому органі, навпаки, піднімати малий таз вгору і так далі

Ноги не обов'язково витягати, як у гімнастки, - головне, підводити таз, не даючи спермотозоидам витікати. Чи в якості опори служитиме бетонна стіна або тепле плече чоловіка - вирішувати тобі. Рада від твого гінеколога в цьому випадку також не пошкодить.

Як підвищити вірогідність зачаття?

Парам, що бажають швидше зробити дитину, можна дати наступні ради.

1. Відлічи 2 тижні від першого дня останньої менструації - це найсприятливіший період для зачаття.

2. Щоб підвищити вірогідність зачаття, чоловікам треба їсти більше за цитрусових, а жінкам за декілька місяців до зачаття - включити в раціон продукти, фітоестрогени, що містять, бор, марганець і фолієву кислоту. А ось споживання кави, шоколаду і інших продуктів, що містять кофеїн, слід звести до мінімуму. Також в раціон чоловіка можна включити горіхи, полівітаміни.

3. Після процесу сім'явипорскування треба припинити статевий акт, щоб не виплеснути сперму з піхви.

4. Після сім'явипорскування жінці краще лягти на живіт або підкласти валик під сідниці, щоб запобігти витіканню сперми з піхви.

5. Перед знесенням жінці треба спринцюватися розчином соди (на 1 літр теплої води 1/2 ч. л. сода), сода змінює кислотність утримуваної піхви і сприяє продовженню терміну рухливості сперматозоїдів.Ми дуже сподіваємося що наші ради допоможуть тобі зробити дитину.

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости