Home Беременность и роды Як підготувати себе до вагітності?
Як підготувати себе до вагітності?
29.04.2014 14:15

У житті жінки немає більш важливого періоду, чим вагітність і народження дитини. Розуміючи це, більшість жінок намагаються підготувати себе до виношування дитини, але цей процес викликає у них багато питань. Ми спробували відповісти на найважливіші з них.
Багато пар для зачаття дитини практикують секс за розкладом і під час овуляції намагаються робити це якомога частіше. Але насправді такий метод дуже сильно шкодить організму і призводить до постійного стресу, а також зниженню статевого потягу. Тому не відмовляйте собі в заняттях сексом, коли вам цього хочеться.
Не варто панікувати, якщо у вас з партнером не виходить завести дитину відразу. Дуже часто молодим парам потрібно цілий рік, щоб їх спроби завагітніти увінчалися успіхом.
Багато жінок ведуться на вигадку, що секс без оргазму перешкоджає зачаттю. Насправді, ви, як доросла людина, повинні розуміти, що для запліднення жіночої клітині необхідно насіння, а не оргазм.
Також не варто плутати поняття поз для вагітності. У дійсності є такі пози, в яких сперматозоїди швидше дістаються своєї мети, але не більше цього.
Дуже важливо для зачаття дитини уникати всіляких дієт. У раціоні жінки, яка хоче завагітніти, повинні бути присутніми жири, білки, вітаміни, вуглеводи і мікроелементи. При надмірній вазі варто зменшувати порції їжі, що вживається і відмовитися від газованої води, солодощів і алкоголю, але не прибирати з раціону важливі складові.
ДИВИТИСЬ ВІДЕО....

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости