Home Беременность и роды Надія Мейхер вагітна втретє
Надія Мейхер вагітна втретє
29.04.2014 13:42

Не встигла Надія Мейхер вийти з другого декрету, як схоже, зібралася в третій. Про те, що Надія Мейхер вагітна знову, говорить уже вся знімальна група телепроекту «Один в один», в якому зараз працює екс-солістка ВіаГри.
До слова цивільний чоловік Грановської бізнесмен Михайло Уржумцев дуже уважно стежить за станом коханої і завжди знаходиться поряд, прямо пилинки здуває зі своєї другої половини.
Один із співробітників шоу, який побажав залишатися інкогніто, сказав про Грановську та її чоловіка: «Дуже гарна пара. Я тут працюю і бачу, що чоловік майже завжди знаходиться поряд з Надею. Піклується про неї,  адже вона в такому положенні... Він і зачіску їй поправить, і чай принесе». З цього можна зробити висновки, чому Уржумцев так печеться про свою улюблену.
Чутки про те, що Мейхер вагітна втретє, вже з'являлися в пресі, але як і раніше, Мейхер в даному випадку не хоче нічого коментувати.
Зараз Грановська виховує сина від першого шлюбу і дворічну дочку Анну від Михайла Уржумцева. Поки закохані не оформляли свої стосунки офіційно, але Надія не виключає, що в недалекому майбутньому все може змінитися: «Може бути, через деякий час щось змінитися. Я не проти того, щоб Мишко був моїм законним чоловіком. Хоча мені більше подобається, коли його називають моїм коханим чоловіком».

 
Enter the text you want to have scroll here...
Баннер
Enter the text you want to have scroll here...

Горячие новости